اخبار استانها

مهندس فهیمی در سمت خود ابقاء شد

مهندس فهیمی در سمت خود ابقاء شد
در پایان مجمع انتخاباتی هیأت دو ومیدانی استان آذربایجان غربی

مهندس فهیمی در سمت خود ابقاء شد

در پایان مجمع انتخاباتی هیأت دو و میدانی استان آذربایجان غربی مهندس مهدی فهیمی به مدت 4 سال دیگر به عنوان رئیس این هیأت انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی، مجمع انتخاباتی هیأت دو و میدانی استان آذربایجان غربی لحظاتی پیش با حضور مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی، پورایراندوست، معاون امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان، آزادی، رئیس گروه ورزش، یوسفی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، روسای هیأت های دو و میدانی شهرستان های استان و نمایندگان حاضر در مجمع برگزار و در پایان نیز مهندس حسین فهیمی با کسب 10 رأی از مجموع 16 رأی انتخاب و به مدت 4 سال دیگر نیز در پست ریاست هیأت این استان ابقاء شد.

در خاتمه برگزاری این مجمع، مجید کیهانی، رئیس فدراسیون دو و میدانی به خدمات ارزشمند مهندس فهیمی و دست اندرکاران هیأت استان آذربایجان غربی در پیشرفت وضعیت دو و میدانی و ساماندهی شرایط ورزشکاران اشاره و از زحمات آنها قدردانی کرد.

میرکاوه موسوی، رکورد دار و قهرمان ارزنده پرتاب چکش ایران نیز به عنوان دیگر کاندیدای ریاست هیأت دو و میدانی استان آذربایجان غربی نیز دراین مجمع حضور داشت.

 

 

برگزاری  دوره آموزشی مربیگری در سیستان و بلوچستان

برگزاری دوره آموزشی مربیگری در سیستان و بلوچستان

دوره آموزشی مربیگری درجه 3 در سیستان و بلوچستان برگزار شد.

برگزاری مسابقه دوی نیمه ماراتن و استقامت در قزوین

برگزاری مسابقه دوی نیمه ماراتن و استقامت در قزوین

یک دوره مسابقه دوی استقامت باهمکاری هیأت دو و میدانی استان قزوین در بوئین زهرا برگزار شد.

میرا: 145 ورزشکار در رقابت های دوومیدانی المپیاد بانوان شرکت کردند

رییس هیات دوومیدانی استان گلستان خبر داد

میرا: 145 ورزشکار در رقابت های دوومیدانی المپیاد بانوان شرکت کردند

سید وحید میرا از حضور 145 ورزشکار در رقابت های دوومیدانی سومین المپیاد ورزشی استان گلستان در بخش نونهالان و نوجوانان بانوان خبر داد.