اخبار خارجی

حدادی تاریخ سازی کرد

 حدادی تاریخ سازی کرد
گزارش سایت فدراسیون جهانی دوومیدانی از عمکرد حدادی

حدادی تاریخ سازی کرد

احسان حدادی، دارنده ی مدال نقره ی المپیک 2012 لندن، با به رخ کشیدن قدرت خود در پرتاب دیسک به چهارمین مدال طلاس پیاپی خود در بازی های آسیایی دست یافت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی و به نقل از سایت فدراسیون جهانی، احسان حدادی با پیروزی قاطع دیشب خود بر حریفان آسیایی، قدرت خود را در این ماده به نمایش گذاشت و با چهارمین عنوان قهرمانی در بازی های آسیایی تاریخ ساز شد. به گزارش این سایت، تمام شش پرتاب حدادی در حد پرتاب های یک قهرمان بود و برای پیروزی در این مسابقه کافی بود. اما حدادی که 5 مرتبه در آسیا قهرمان شده با بهترین پرتاب 65.71 متر کار را تمام کرد تا چهارمین مدال طلای این بازی ها را نیز به نام خود ثبت کند و به این ترتیب برای دوومیدانی ایران و آسیا شگفتی بیافریند.
حدادی 33 ساله در خصوص این دستاورد به این سایت گفت: "الان بحث آینده است، من مدال نقره ی المپیک را دارم ولی بسیار مشتاق کسب مدال طلا در این بازی ها هستم."
پس از حدادی، مصطفی ال سما، قهرمان جوانان آسیا 2014 که در این مسابقه دوم شد با پرتاب 60.09 متر، تنها ورزشکاری بود که موفق شد پرتابی بیش از 60 متر داشته باشد.

تفرا رکورد جهانی 1500 متر داخل سالن را شکست

تفرا رکورد جهانی 1500 متر داخل سالن را شکست

«ساموئل تفرا» اتیوپیایی رکورد جهانی 1500 متر داخل سالن را جا به جا کرد.

قدردانی رییس کمیته ملی المپیک از کیهانی

در نشست اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک

قدردانی رییس کمیته ملی المپیک از کیهانی

دکتر صالحی امیری در جلسه اعضای هیأت اجرایی کمیته ملی المپیک از رییس فدراسیون دو و میدانی به واسطه برگزاری گردهمایی خانواده بزرگ دو و میدانی قدردانی کرد.

پرداخت پاداش مدال آوران و مربیان بازی های آسیایی جاکارتا

در جریان برگزاری گردهمایی خانواده بزرگ دو و میدانی ایران

پرداخت پاداش مدال آوران و مربیان بازی های آسیایی جاکارتا

پاداش مدال آوران و مربیان بازی های آسیایی جاکارتا در جریان برگزاری گردهمایی خانواده بزرگ دو و میدانی ایران پرداخت شد.