اخبار خارجی

حضور حدادی در فهرست ورزشکاران شرکت کننده از آسیا

حضور حدادی در فهرست ورزشکاران شرکت کننده از آسیا
مسابقات دوومیدانی جام بین قاره ای

حضور حدادی در فهرست ورزشکاران شرکت کننده از آسیا

احسان حدادی و متیو دنی استرالیایی تنها نمایندگان آسیا و اقیانوسیه در ماده ی پرتاب دیسک جام بین قاره ای استراوا هستند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی و به نقل از سایت فدراسیون جهانی، مسابقات جام بین قاره ای هشتم و نهم سپتامبر در استراوا برگزار خواهد شد. در همین راستا اسامی ورزشکاران آسیایی – اقیانوسیه ای شرکت کننده در این تورنمنت از سوی این فدراسیون معرفی شد که نام احسان حدادی، قهرمان بازیهای آسیایی و نایب قهرمان المپیک 2012 لندن نیز در فهرست اعلام شده به چشم می خورد.

اسامی ورزشکاران آسیایی – اقیانوسیه ای دعوت شده به مسابقات جام بین قاره ای استراوا به شرح زیر است:

مردان

  100 متر: «برکات ال هرتی» (عمان) – «سو بینگتیان» (چین)

  200 متر: «یوکی کویکه» (ژاپن) – «ژوزف میلر» (نیوزیلند)

  400 متر: «عبدالله هارون» (قطر) – «محمد اناس یحیی» (هند)

  800 متر: «جمال ال حیرانی» (قطر) – «جینسون جانسون» (هند)

  1500 متر: «رایان گرگسون» (استرالیا) – «صادق میخو» (بحرین)

  3000 متر: «بیرهانو بالیو» (بحرین) – «استوارت مکسوین» (استرالیا)

  3000 متر با مانع: «جان کوئچ» (بحرین) – «کوسی یاماگوچی» (ژاپن)

  110 متر با مانع: «احمد محمد ال مولد» (عربستان سعودی) – «تایوه کانای» (ژاپن)

  400 متر با مانع : «تاکاتوشی آبه» (ژاپن) – «عبدالرحمان سامبا» (قطر)

  پرش ارتفاع: «مجد الدین غزال» (سوریه) – «برندون استار» (استرالیا)

  پرش با نیزه: «کورتیس مارشال» (استرالیا) – «ژوئه چانگروی» (چین)

  پرش طول: «هنری فراینه» (استرالیا) – «وانگ جیانان» (چین)

  پرش سه گام: «روسلان کوربانف» (ازبکستان) – «آرپیندر سینگ» (هند)

  پرتاب وزنه: «دمین بیرکینهد» (استرالیا) – «توماس والش»(نیوزیلند)

  پرتاب دیسک: «متیو دنی» (استرالیا) – «احسان حدادی» (ایران)

  پرتاب چکش: «اشرف امجد ال سیفی» (قطر) – «دلشاد نظروف» (تاجیکستان)

  پرتاب نیزه: «چنگ چائو تسون» (چین تایپه) – «نیراژ چوپرا» (هند)

  دو امدادی 4 در 100 متر: «آرون برسلند» (استرالیا) – «جیک دوران» (استرالیا) – «جین سو جونگ» (استرالیا) – «مت لینچ» (استرالیا) – «ترائه ویلیامز» (استرالیا) – «جوزف میلر» (نیوزیلند)

  دو امدادی 4 در 400 متر ترکیبی: «موری گودوین» (استرالیا) – «بن افرینس» (استرالیا) – «جوشوا رالف» (استرالیا) – «استیو سولومون» (استرالیا) – جایگزین: «الکس استوارت» (استرالیا)

زنان

  100 متر: «هاجر سعد ال عامری» (بحرین) – «وی یونگلی» (چین)

  200 متر: «ادیدونگ اودیونگ» (بحرین) – «ویکتوریا زیابکینا» (قزاقستان)

  400 متر: «سالوا عید ناصر» (بحرین) – «آنه لیز روبیه» (استرالیا)

  800 متر: «بریتانی مک گوان» (استرالیا) – «آنجلا پتی» (نیوزیلند)

  1500 متر: «اونیکریشنان چیترا» (هند) – «لیندن هال» (استرالیا)

  3000 متر: «جنویو لاکیز» (استرالیا) – «نوزومی تاناکا» (ژاپن)

  3000 متر با مانع: «سودا سینگ» (هند) – «وینیفرد یاوی» (بحرین)

  100متر با مانع: «میشل جنکه» (استرالیا) – «آیاکو کیمورا» (ژاپن)

  400 متر با مانع: «امینات یوسف جمال» (بحرین) – «اری اوتسونومیا» (ژاپن)

  پرش ارتفاع: «نیکولا مک درمات» (استرالیا) – «سوتلانا رادزیوی» (ازبکستان)

  پرش با نیزه: «لیسا کمپبل» (استرالیا) – «الیزا مک کارتنی» (نیوزیلند)

  پرش طول: «بروک استراتون» (استرالیا) – «ژو ژیائولینگ» (چین)

  پرش سه گام: «پارینیا چومامیاروئنگ» (تایلند) – «اولگا ریپاکووا» (قزاقستان)

  پرتاب وزنه: «گونگ لیجیائو» (چین) – «نورا سالم جاسم» (بحرین)

  پرتاب دیسک: «چن یانگ» (چین) – «دنی استیونز» (استرالیا)

  پرتاب چکش: «الکساندر هولی» (استرالیا) – «لوو نا» (چین)

  پرتاب نیزه: «لیو هوی هوی» (چین) – «کلسی لی رابرتز» (استرالیا)

  دو امدادی 4 در 100 متر: «گی مانکی» (چین) – «هوانگ گوییفن» (چین) – «کونگ لینگ وی» (چین) – «لیانگ ژیائوژینگ» (چین) – «وی یونگلی» (چین) – «یوآن کیکی» (چین)

  دو امدادی 4 در 400 متر ترکیبی: «الا کونولی» (استرالیا) – «آنه لیز روبیه» (استرالیا)

قهرمانی کلمن در 100متر/ وارهلم رکورد 400 متر با مانع اروپا را به دست آورد

قهرمانی کلمن در 100متر/ وارهلم رکورد 400 متر با مانع اروپا را به دست آورد

ششمین مرحله از مسابقات دایموند لیگ در اسلو، پایتخت نروژ برگزار شد که در مهم ترین رقابت ها، «کریستین کلمن» آمریکایی موفق شد بهترین نتیجه ی سال در 100 متر مردان را از «نوح لایلز» پس بگیرد و آن را به نام خود ثبت کند.

طلای ۸۰۰ متر به مرادی رسید، مهردلان و درزاده چهارم شدند

مرحله پایانی مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا(چین ۲۰۱۹)

طلای ۸۰۰ متر به مرادی رسید، مهردلان و درزاده چهارم شدند

در مرحله پایانی مسابقات دو‌و میدانی جایزه بزرگ آسیا نمایندگان ایران به یک مدال طلا و‌ دو ‌مقام چهارمی رسیدند.

مرادی طلا گرفت، مهردلان برنز/ درزاده به چهارمی بسنده کرد 1398/03/14

مسابقات دو‌و‌میدانی جایزه بزرگ آسیا (چین2019)

مرادی طلا گرفت، مهردلان برنز/ درزاده به چهارمی بسنده کرد

در مرحله نخست مسابقات دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا (چین 2019) نمایندگان دو و میدانی ایران به یک مدال،یک برنز و یک مقام چهارمی دست یافتند.