اخبار داخلی

تنور مسابقات لیگ دو ومیدانی، امسال داغ تر از هر سال

تنور مسابقات لیگ دو ومیدانی، امسال داغ تر از هر سال

تنور مسابقات لیگ دو ومیدانی، امسال داغ تر از هر سال

رقابت های دو ومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور از اواخر مردادماه در تهران برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی، مرحله نخست از بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در سال 1398 از اواخر مردادماه در تهران آغاز خواهد شد و امسال با رنگ و بویی جدید در حضور تیم های صاحب نام و عنوان دار رقابت های لیگ، امید آن است که شاهد برگزاری و رقابت های جذاب دو و میدانی کاران در مسابقات باشگاهی باشیم.

با رایزنی های مجید کیهانی رییس فدراسیون د و ومیدانی با اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و مدیران باشگاه های صاحب نام در ورزش کشور در خصوص حمایت از ورزش دو و میدانی  و ترغیب آنها برای حضور در چرخه مسابقات لیگ و اعلام آمادگی و اشتیاق تیم ها برای حضور در مسابقات، می توان این دوره از مسابقات لیگ را یکی از پرشورترین رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور نام برد.

مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور یکی از فرصت هایی است که ورزشکاران این رشته ورزشی با حضور در تیم های مختلف به نوعی با کسب امتیازات در طول مراحل برگزاری، با عقد قرارداد با باشگاه ها درامد زایی می کنند. این فرصت برای تمامی ورزشکاران مهیا است تا با حضودر در ترکیب تیم های شرکت کننده شانس خود را برای کسب عنوان ها و جمع آوری امتیازات برای تیم های خود از منابع مالی آن بهره مند شوند. فدراسیون دو ومیدانی نیز با ساماندهی این رقابت ها در سال جاری نسبت به دعوت از تیم های مطرح و صاحب نام و همچنین تدوین آیین نامه برگزاری مسابقات و حضور تیم های شرکت کننده، سعی بر آن دارد تا این رقابت ها را امسال به بهترین نحو و کیفیت برگزار کرده تا خدمتی باشد بر ورزشکاران این رشته ورزشی.

مرحله نخست این مسابقات در بخش آقایان طی روزهای 27 و 28 مردادماه و در بخش بانوان نیز طی روزهای 31 شهریورماه و 1 مهرماه در تهران برگزار می شود.

تا کنون تیم های آسان پرداخت، نفت تهران، دانشگاه آزاد اسلامی، سپاهان، مس کرمان، مس سونگون، پلیمر خلیج فارس و دانشگاه علوم پزشکی ایران برای حضور در بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور اعلام آمادگی کرده اند.

 

برگزاری مراسم معارفه سرپرست فدراسیون دو و میدانی

برگزاری مراسم معارفه سرپرست فدراسیون دو و میدانی

مراسم معارفه ایرج عرب سرپرست فدراسیون دو و میدانی با حضور نمایندگان وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

صمیمی با کسب بیشترین آرا در سمت ریاست ابقا شد

پایان مجمع انتخاباتی هیأت دو‌و‌میدانی استان چهارمحال و بختاری

صمیمی با کسب بیشترین آرا در سمت ریاست ابقا شد

در مجمع انتخاباتی هیأت دو‌ومیدانی استان چهارمحال و‌بختیاری داریوش صمیمی به عنوان رییس هیأت انتخاب و در سمت پیشین خود ابقا شد.

ایرج عرب سرپرست فدراسیون دو و میدانی شد

ایرج عرب سرپرست فدراسیون دو و میدانی شد

وزیر ورزش و جوانان سرپرست جدید فدراسیون دوومیدانی را مشخص کرد.