اخبار داخلی

حمایت از وزیر محترم ورزش و ج‌وانان در راه المپیک ۲۰۲۰

حمایت از وزیر محترم ورزش و ج‌وانان در راه المپیک ۲۰۲۰
درخواست رييس فدراسيون دو و ميداني از نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامی

حمایت از وزیر محترم ورزش و ج‌وانان در راه المپیک ۲۰۲۰

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی ضمن تشکر و قدردانی از دغدغه نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی نسبت به مسائل روز ورزش کشور عنوان کرد:« جای خوشحالی دارد که مجلس شورای اسلامی و نمایندگان محترم توجه ویژه ای به ورزش و مسائل جاری آن دارند.  اما با توجه به در پیش بودن رقابت های بسیار مهم و حساس المپیک، تیم ها و ورزشکاران ایرانی هم اکنون در رقابت های انتخابی توکیو 2020 تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با کسب مجوز حضور در بزرگترین رویداد ورزشی جهان از نام کشور عزیزمان دفاع کنند. در این بین وزارت محترم ورزش و جوانان به خصوص وزیر ساعی و پر تلاش جناب آقاي دکتر مسعود سلطانی فر با کار شبانه روزی و حضور مستمر در نقاط مختلف کشور شور و انگیزه ای دو چندان به فضای ورزشی کشور بخشیده اند تا در فاصله ای کوتاه تا المپیک ورزشکاران و تیم های ایرانی بهترین حضور را در این رقابت ها داشته باشند.»
رییس فدراسیون دو و میدانی در ادامه افزود:« ورزش کشور هم اکنون نقش بسیار مهمی در ايجاد نشاط اجتماعي دارد و خوشبختانه همواره درخشش ورزشکاران و نتیجه گیری نمایندگان ایران با شور جمعي و رضایت مندی اکثریتی همراه بوده است. در حال حاضر ورزش ایران آرامش و تمرکز بسیار ایده آلی دارد و امید است با حمایت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی از وزیر پرتلاش و ساعی، ورزش ایران به مسیر موفق خود با آرامش ادامه دهد تا و مطمئنا نتیجه این حمایت با تزریق شور و نشاط به جامعه پاسخ داده می شود.»
کیهانی در پایان تصریح کرد:« به عنوان مسول یکی از فدراسیون های المپیکی و در فاصله ای کوتاه تا این رویداد بسیار مهم و حساس از نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی درخواست دارم نسبت به ورزش های المپیکی همچون کشتی، وزنه برداری، تکواندو، کاراته، دو و میدانی، شمشیربازی، تیراندازی و ... اهتمام لازم را داشته باشند تا ما بتوانیم در المپیک 2020 باز هم کام مردم کشور عزیزمان را شیرین نموده و پرچم ایران عزیز را به اهتزاز در بیاوریم.»
@iranathletics

گزارش سفر رییس فدراسیون دو ومیدانی به سوییس

گزارش سفر رییس فدراسیون دو ومیدانی به سوییس

مجید کیهانی که به همراه رییس کمیته ملی المپیک و هیأت همراه به دعوت کمیته بین المللی المپیک به سوییس سفر کرده بودند پس از برگزاری مراسم افتتاحیه ساختمان IOC و دیدار با برخی از مسئولین بلند پایه ورزش جهان به کشورمان بازگشتند.

اعلام نظر نهایی سازمان مبارزه با دوپینگ فدراسیون جهانی دو و میدانی برای کیهانی

اعلام نظر نهایی سازمان مبارزه با دوپینگ فدراسیون جهانی دو و میدانی برای کیهانی

سازمان مبارزه با دوپینگ فدراسیون جهانی دوومیدانی دونده استقامتی ایران را به مدت 4 سال به دلیل مصرف مواد ممنوعه محروم کرد.

ملاقات دکتر صالحی امیری، کیهانی و علی‌نژاد با سباستین کو

ملاقات دکتر صالحی امیری، کیهانی و علی‌نژاد با سباستین کو

نمایندگان کمیته ملی المپیک ایران در نشستی با رییس فدراسیون جهانی دو و میدانی IAAF به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل روز دو و میدانی پرداختند.