اخبار داخلی

شایان: حمایت از ورزشکاران المپیکی و دارای شانس کسب سهمیه تقسیم بندی شد

شایان: حمایت از ورزشکاران المپیکی و دارای شانس کسب سهمیه تقسیم بندی شد

شایان: حمایت از ورزشکاران المپیکی و دارای شانس کسب سهمیه تقسیم بندی شد

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی از تقسیم‌بندی ورزشکاران المپیکی و دارای شانس کسب سهمیه برای حمایت از سوی فدراسیون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، جلسه سازمان تیم‌های ملی روز گذشته با حضور دکتر پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون و دیگر اعضا برگزار شد. حسین شایان سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی در خصوص مباحث مطرح شده در این نشست در گفت و  گو با روابط عمومی اظهار داشت: « این نشست روز گذشته در خصوص تقسیم‌بندی ورزشکاران تحت حمایت فدراسیون دو و میدانی در مدت زمانی باقی‌مانده تا آغاز بازی‌های المپیک پیگیری شد که در این جلسه، ورزشکاران به سه دسته تقسیم‌بندی شدند. دسته اول ورزشکارانی هستند که ورودی مسابقات المپیک توکیو را کسب کرده‌اند که احسان حدادی و حسن تفتیان جزو این دسته هستند. دسته دوم ورزشکارانی هستند که با توجه به رکوردهای فصل خود در رنکینگ فدراسیون جهانی دارای شانس کسب سهیمه المپیک می‌باشند که مهدی پیرجهان و شاهین مهردلان در این دسته قرار دارند. دسته سوم نیز ورزشکارانی هستند که بهترین رکورد فصل گذشته آنها نزدیک به رکورد ورودی و رنکینگ فدراسیون جهانی است. فرزانه فصیحی، کیوان قنبرزاده، محمدحسین ابارقی، بهنام شیری، حمیدرضا کیا و امیر مرادی هم در این دسته از ورزشکاران قرار دارند.»

وی افزود: « همچنین در این نشست در خصوص تقاضای حمایت فدراسیون از سوی دیگر ورزشکارانی که مدعی شانس کسب سهیمه هستند و ازجمله قهرمانانی که شناخته شده و دارای رکوردهای شخصی مطلوبی بوده‌اند اما سال گذشته نتایج قابل قبولی کسب نکرده‌اند بحث شد که این دسته نیز ار لیست حمایتی فدراسیون خارج شدند. البته مقرر شد تا در مسابقات آغاز فصل سال آینده که اوایل اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد از کلیه ورزشکاران رکوردگیری کنیم و در صورت کسب رکوردهای مطلوب و نزدیک شدن به رنکینگ جهانی، هزینه های اردو و تمرینات آنها از زمان ثبت درخواست و ارائه برنامه‌های تمرینی پرداخت شود.»

لازم به یادآوری است، در این جلسه پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون، بیژن شادمهر، قاسمعلی فیروزی و حسین شایان اعضای سازمان تیم‌های ملی حضور داشتند.

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست فدراسیون دو و میدانی

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

مصطفی زرین افضل با صدور حکمی از سوی مهدی مبینی مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران شد.

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

طی حکمی از سوی مهدی مبینی؛

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

سید عسکر میرطالبی طی حکمی از سوی مهدی مبینی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با  کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

از پیگیری های دلسوزانه فدراسیون تشکر می‎ کنم؛

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک 2012 لندن بار دیگر و این‌بار در عرصه‌ای متفاوت به پیروزی رسید و پس از 10 روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا توانست این بیماری خطرناک را به زانو درآورد و در این میدان هم سربلند باشد. احسان درباره روزهای سخت مبارزه با کرونا گفت: خدا را شکر روزهای سخت را پشت سر گذاشته‌ام و بهبودی‌ام را به دست آوردم.