اخبار داخلی

شایان: مسابقات انتخابی پیاده روی بزرگسالان و انتخابی جوانان ایران برگزار می شود

شایان: مسابقات انتخابی پیاده روی بزرگسالان و انتخابی جوانان ایران برگزار می شود

شایان: مسابقات انتخابی پیاده روی بزرگسالان و انتخابی جوانان ایران برگزار می شود

سخنگوی سازمان تیم‎های ملی فدراسیون دو و میدانی گفت: با توجه به مسابقات پیش روی در آسیا، مسابقات انتخابی تیم ملی جوانان ایران و پیاده روی 20 کیلومتر برگزار می‌کنیم.

 

به گزارش روابط عمومی، جلسه سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی با هدف بررسی مسابقات پیش روی تیم‌های ملی برگزار شد.

حسین شایان سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی در خصوص مباحث مطرح شده در این نشست در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت: «با توجه به برگزاری مسابقات پیاده روی قهرمانی آسیا که قرار است در روز 25 اسفندماه در نومی ژاپن برگزار شود، مقرر شد یک دوره مسابقه انتخابی در هر دو بخش بانوان و آقایان به مسافت 20 کیلومتر برگزار کنیم. با توجه به ارزیابی عملکرد برترین‌های این ماده و بررسی نتایج آنها در مسابقات قهرمانی کشور و رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های کشور، تصمیم گرفتیم بهترین‌ها را در روز یکشنبه 20 بهمن ماه در ورزشگاه آزادی تهران به مسابقه رکوردگیری دعوت کنیم.»

شایان تأکید کرد: « ما در 25 اردیبهشت ماه سال آینده نیز مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا را پیش روی داریم. این مسابقات به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد و در نظر داریم یک دوره مسابقه انتخابی را در روزهای 15 و 16 اسفندماه و مرحله دوم را بصورت قهرمانی کشور در روزهای 14 و 15 فروردین ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار کنیم. پس از برگزاری این 2 مسابقه با ارزیابی عملکرد ورزشکاران و بررسی نتایج آنها تیم ملی جوانان را انتخاب خواهیم کرد.»

در این جلسه دکتر پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون، پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون،  بیژن شادمهر، قاسمعلی فیروزی، حسین شایان، هادی سپهرزاد، محدمحسن ربانی و جواد خسروشیری حضور داشتند.

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست فدراسیون دو و میدانی

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

مصطفی زرین افضل با صدور حکمی از سوی مهدی مبینی مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران شد.

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

طی حکمی از سوی مهدی مبینی؛

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

سید عسکر میرطالبی طی حکمی از سوی مهدی مبینی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با  کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

از پیگیری های دلسوزانه فدراسیون تشکر می‎ کنم؛

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک 2012 لندن بار دیگر و این‌بار در عرصه‌ای متفاوت به پیروزی رسید و پس از 10 روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا توانست این بیماری خطرناک را به زانو درآورد و در این میدان هم سربلند باشد. احسان درباره روزهای سخت مبارزه با کرونا گفت: خدا را شکر روزهای سخت را پشت سر گذاشته‌ام و بهبودی‌ام را به دست آوردم.