اخبار داخلی

شایان: 11 ورزشکار در ترکیب تیم ملی دو و میدانی هستند

شایان: 11 ورزشکار در ترکیب تیم ملی دو و میدانی هستند

شایان: 11 ورزشکار در ترکیب تیم ملی دو و میدانی هستند

سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی از حضور 11 ورزشکار در ترکیب اصلی تیم ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، جلسه دوم سازمان تیم های ملی فدراسیون با هدف ارزیابی عملکرد دو و میدانی کاران در مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن دهه فجرو انتخاب ترکیب تیم ملی دو و میدانی داخل سالن ایران برای اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا  با حضور پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون، کارشناسان و دیگر اعضا، بعد از ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

حسین شایان سخنگوی سازمان تیم های ملی فدراسیون دو و میدانی در اینخصوص در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: « در نشست امروز پس از ارزیابی عملکرد ورزشکاران تیم های شرکت کننده در مسابقات دو و میدانی داخل سالن تهران که تعدادی از دو و میدانی کاران حدنصاب های تعیین شده را به ثبت رساندند، سجاد هاشمی آهنگری، حمیدرضا کیا، شاهین مهردلان، محمدرضا طیبی به ترکیب اصلی تیم ملی دعوت شدند. همچنین عرفان محمودی، پریچهر شاهی، تکتم دستاربندان نیز که در رده سنی جوانان هستند با توجه به اینکه سال آینده مسابقات قهرمانی جوانان آسیا را در پیش داریم با هدف ایجاد شرایط توسعه برای تیم ملی بزرگسالان در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند.»

شایان با اشاره به عملکرد فرزانه فصیحی در مسابقات اخیر گفت: « فرزانه فصیحی در مسابقات بلگراد صربستان در ماده 60 متر عملکرد مطلوبی داشت. او با ثبت رکورد جدید ملی و حدنصاب تعیین شده با نظر اعضای سازمان تیم های ملی نیز به ترکیب تیم ملی دعوت شد.»

وی خاطرنشان کرد: « در جریان برگزاری مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن نیز تعدادی از ورزشکاران به رکوردهای حدنصاب نزدیک شدند که تصمیم گرفتیم آنها را به یک دوره مسابقه رکوردگیری دعوت کنیم تا عملکرد آنها را دوباره مورد ارزیابی قرار دهیم. سارا ندافی و سیدامیر زمان پور نیز ورزشکارانی بودند که رکوردهای ورودی را در مسابقات انتخابی مجدد که روز گذشته برگزار شد کسب کردند. رضا قاسمی نیز با توجه به ثبت رکورد قابل توجهش و اختلاف ناچیز با رکورد ورودی با نظر اعضای سازمان تیم های ملی به ترکیب تیم ملی دعوت شد.»

نهمین دوره مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا طی روزهای 23 و 24 بهمن ماه در هانگ ژو چین برگزار می شود.

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست فدراسیون دو و میدانی

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

مصطفی زرین افضل با صدور حکمی از سوی مهدی مبینی مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران شد.

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

طی حکمی از سوی مهدی مبینی؛

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

سید عسکر میرطالبی طی حکمی از سوی مهدی مبینی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با  کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

از پیگیری های دلسوزانه فدراسیون تشکر می‎ کنم؛

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک 2012 لندن بار دیگر و این‌بار در عرصه‌ای متفاوت به پیروزی رسید و پس از 10 روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا توانست این بیماری خطرناک را به زانو درآورد و در این میدان هم سربلند باشد. احسان درباره روزهای سخت مبارزه با کرونا گفت: خدا را شکر روزهای سخت را پشت سر گذاشته‌ام و بهبودی‌ام را به دست آوردم.