اخبار داخلی

قدردانی ایرج عرب از مسئولین تربیت بدنی آستان قدس رضوی

قدردانی ایرج عرب از مسئولین تربیت بدنی آستان قدس رضوی
پس از آغاز تمرینات حدادی در ورزشگاه امام رضا(ع)

قدردانی ایرج عرب از مسئولین تربیت بدنی آستان قدس رضوی

سرپرست فدراسیون دو و میدانی از همکاری مسئولین تربیت بدنی آستان قدس رضوی در برپایی اردوی تدارکاتی حدادی در ورزشگاه امام رضا(ع) قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دو و میدانی، احسان حدادی با هدف آغاز اردوی تدارکاتی خود، تمرینات آماده سازی اش را در ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس شروع کرد. باهماهنگی فدراسیون دو و میدانی و اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی، حدادی پرتاب های خود را در این ورزشگاه آغاز کرد تا اولین پرتابگری باشد که در استادیوم امام رضا (ع)، دیسک پرتاب می کند.

ایرج عرب، سرپرست فدراسیون دو و میدانی نیز در پاسخ به همکاری اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی طی پیامی از زحمات همه مسئولین این مجموعه قدردانی به عمل آورد.

در متن این پیام آمده است:

" آغاز تمرینات قهرمان پرتاب دیسک آسیا در ورزشگاه امام رضا(ع) و همکاری مسئولین و دست اندرکاران اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی شهر مشهد مقدس برای حضور احسان حدادی در این ورزشگاه بی شک نوید روزهای خوب و تعاملات سازنده دستگاه های مختلف کشور برای حمایت از ورزش دو و میدانی ایران است. برخود لازم می‌دانم به پاس قدردانی از تعامل و همکاری عزیزان زحمتکش و خدوم اداره تربیت بدنی آستان قدس رضوی برای این اتفاق مهم کمال سپاسگزاری را به جا آورده و از درگاه خدای خوبی‌ها آرزوی پیروزی برای حامیان این رشته المپیکی داشته باشم.

ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس با توجه به ظرفیت های موجود می‌تواند موجب برقراری ارتباط موثر در برگزاری رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی و همچنین برپایی اردوهای آماده سازی ملی پوشان ایران و سایر کشورها باشد. به همین منظور امیدوارم آغاز تمرینات حدادی در این ورزشگاه بتواند کلیدی باشد برای برقرای یک تعامل سازنده در راستای حمایت از ورزش دو و میدانی ایران و این امر به طور یقین با همکاری و دلسوزی مسئولین خدوم این مجموعه، یادگاری در برگ زرین خدمات آستان قدس رضوی به ورزش کشور خواهد بود."

برگزاری اردوی تدارکاتی منتخبین دو صحرانوردی ایران در بروجن

با هدف انتخاب ترکیب تیم ملی؛

برگزاری اردوی تدارکاتی منتخبین دو صحرانوردی ایران در بروجن

اردوی آماده سازی منتخبین دو صحرانوردی ایران با هدف انتخاب ترکیب تیم ملی در شهرستان بروجن آغاز شده است.

تفتیان عازم پاریس شد

آغاز اردوهای تدارکاتی سریع‌ترین مرد ایران

تفتیان عازم پاریس شد

دونده المپیکی دو و میدانی ایران با هدف آماده سازی برای حضور در بازی های المپیک توکیو به فرانسه سفر کرد.

آغاز اردوی تدارکاتی شیری و رسولی در بلاروس

آغاز اردوی تدارکاتی شیری و رسولی در بلاروس

اردوی آماده سازی پرتابگران دیسک ایران با هدف کسب سهیمه حضور در بازی های المپیک 2020 توکیو در بلاروس آغاز شد.