اخبار داخلی

مهدی مبینی سرپرست جدید فدراسیون شد

مهدی مبینی سرپرست جدید فدراسیون شد
برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون دو و میدانی

مهدی مبینی سرپرست جدید فدراسیون شد

در مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون دو و میدانی، مهدی مبینی طی حکمی از سوی وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون دو و میدانی با حضور دکتر مهدی علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان امروز (چهارشنبه) 28 اسفندماه در محل فدراسیون دو و میدانی برگزار شد و ضمن قدردانی از زحمات ایرج عرب، مهدی مبینی طی حکمی از سوی دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون معرفی شد.  

در ابتدا این مراسم دکتر علینژاد با اشاره به اهمیت ساماندهی فدراسیون‌های المپیکی از سوی وزرات ورزش و جوانان گفت: « سعی کردیم تا بستر مناسبی برای این رشته حائز اهمیت ورزشی، که یکی از رشته‌های پرمدال در بازی‌های المپیک است فراهم کنیم. تصمیم وزارت ورزش و جوانان بر تجدید انتخابات رییس فدراسیون دو و میدانی است و به همین منظور با پیگیری امورات جاری این مهم را صورت خواهیم داد.»

وی در ادامه با اشاره به قدردانی از زحمات ایرج عرب افزود: جای دارد از تلاش‌های دلسوزانه آقای عرب که از مدتی که مسئولیت سرپرستی فدراسیون دو و میدانی را پذیرفتند و سعی کردند فضای آرامی را برای خانواده این ورزش به وجود آوردند قدردانی نمایم. ایشان سعی کردند با توجه به شرایط بیماری کرونا، نهایت همکاری را با وزارت ورزش و جوانان در برگزاری انتخابات داشته باشند.»

در ادامه این مراسم، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان با معرفی مهدی مبینی به عنوان یکی از دلسوزترین افراد این وزرات خانه که از قهرمانان پیشین دو و میدانی است پرداخت. وی در اینخصوص تأکید کرد: «آقای مبینی از همکاران خوب و دلسوز ما است و بی شک با انتخاب ایشان به عنوان سرپرست جدید فدراسیون، احساس می‌کنم دغدغه‌های برخی در آستانه انتخابات کمتر خواهد شد. »

در ادامه مراسم پس از قرائت متن لوح سپاس ایرج عرب به واسطه قدردانی از مسئولیت دوران سرپرستی به امضای دکتر علینژاد از ایشان مجدداً تشکر به عمل آمد. ایرج عرب نیز ضمن قدردانی از زحمات همه همکاران فدراسیون در این مدت گفت: « سعی کردیم با همدلی با 3 رویکرد انجام امورات جاری فدراسیون، ساماندهی وضعیت ورزشکاران المپیکی و دارای شانس کسب سهمیه و همچنین برگزاری انتخابات، مأموریت خود را با حمایت وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک به نحو احسن انجام دهیم. امیدوارم سالی توأم با موفقیت و سلامت برای همه شما عزیزان باشد.»

در ادامه، حکم مهدی مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون دو و میدانی توسط دکتر علینژاد به ایشان اهدا شد. مهدی مبینی به عنوان سرپرست فدراسیون دو و میدانی اظهار داشت: « از اعتماد آقای دکتر علینژاد سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم پاسخگوی حسن اعتماد وزارت ورزش و جوانان باشم. حضور من در این خانواده باعث افتخار است و باید با تعامل و همکاری با همکاران فدراسیون امورات جاری را به بهترین نحو انجام دهیم.»

وی افزود: « در مدت زمان باقی مانده تا بازی‌های المپیک بایستی به ادامه مسیر ساماندهی ورزشکاران المپیکی و ورزشکاران دارای شانس کسب سهیه بپردازیم داشتن قهرمانان بزرگی چون احسان حدادی و حسن تفتیان که فعلا نمایندگان شایسته ما در المیپک خواهند بود ارج نهیم. سعی خواهیم کرد در اولین فرصت مجمع انتخاباتی را هم برگزار کنیم تا سکان هدایت این فدراسیون را به رییس جدید بسپاریم.»

احسان حدادی قهرمان پرتاب دیسک آسیا و نماینده دو و میدانی ایران در بازی های المپیک توکیو نیز ضمن قدردانی از زحمات ایرج عرب در دوره سرپرستی فدراسیون و آرزوی موفقیت برای مهدی مبینی سرپرست جدید فدراسیون از دکتر علینژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به واسطه توجه ویژه به این رشته المپیکی تشکر کرد.

در پایان این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهدی مستجاب الدعوه بازرس فدراسیون، حکم قاسمی به عنوان بازرس جدید فدراسیون نیز توسط معاون توسعه ورزش قهرمانی ابلاغ و اهدا شد.

لازم به یادآوری است، در این مراسم  دکتر پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون، اورنگ مستقیم رییس هیأت دو و میدانی استان مازندران، علی ایرجی رییس هیأت دو و میدانی استان تهران، احسان حدادی، محسن ربانی، هادی سپهرزاد، الهام کاکلی از قهرمانان دو و میدانی ایران و تنی چند از همکاران فدراسیون نیز حضور داشتند.

 

1

2

3

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست فدراسیون دو و میدانی

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

مصطفی زرین افضل با صدور حکمی از سوی مهدی مبینی مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران شد.

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

طی حکمی از سوی مهدی مبینی؛

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

سید عسکر میرطالبی طی حکمی از سوی مهدی مبینی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با  کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

از پیگیری های دلسوزانه فدراسیون تشکر می‎ کنم؛

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک 2012 لندن بار دیگر و این‌بار در عرصه‌ای متفاوت به پیروزی رسید و پس از 10 روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا توانست این بیماری خطرناک را به زانو درآورد و در این میدان هم سربلند باشد. احسان درباره روزهای سخت مبارزه با کرونا گفت: خدا را شکر روزهای سخت را پشت سر گذاشته‌ام و بهبودی‌ام را به دست آوردم.