اخبار داخلی

پیرجهان به کیش می ورد، مرادی در انتظار تعیین محل اردو

پیرجهان به کیش می ورد، مرادی در انتظار تعیین محل اردو
برنامه ریزی برای اردوهای ورزشکاران شانس کسب سهیمه المپیک؛

پیرجهان به کیش می ورد، مرادی در انتظار تعیین محل اردو

جلسه هماهنگی برای برنامه ریزی ورزشکاران دارای شانس کسب سهیمه بازی های المپیک با حضور سرپرست دبیری فدراسیون، ورزشکاران و مربیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، جلسه هماهنگی برنامه ریزی های ورزشکاران دو و میدانی برای کسب سهمیه المپیک با حضور پژمان معتمدی سرپرست دبیری فدراسیون دو و میدانی، مرتضی غلامی خزانه دار و عضو هیأت رییسه فدراسیون، ایوب دادروان(مربی)، جواد کریمی(مربی)، مهدی پیرجهان و محمدجعفر مرادی بعداز ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

در این نشست ابتدا پژمان معتمدی ضمن آرزوی موفقیت برای ورزشکاران دو و میدانی ایران در مدت زمان باقی مانده تا بازی های المپیک، حمایت فدراسیون را با توجه به وضعیت کنونی ورزشکاران دارای شانس کسب سهیمه المپیک اعلام کرد و اظهار داشت: « فدراسیون دو و میدانی در این برهه زمانی پذیرای قهرمانانی است که برای کسب سهیمه بازی های المپیک مصمم هستند. من و شخص آقای عرب، سرپرست محترم فدراسیون نیز برنامه ریزی برای هماهنگی برنامه های ورزشکاران شانس کسب سهمیه و قهرمانانی که شایستگی حضور در این رویداد مهم دارند را در اولویت همه امور فدراسیون قرار داده ایم. ما با آغوش باز پذیرای دغدغه های شما قهرمانان هستیم و امیدواریم با همدلی و همت و پشتکار به همه اهداف پیش رو جامه عمل بپوشانیم. بی تردید حضور شما قهرمانان در مهمترین رویداد ورزشی جهان که بازی های المپیک است برای میهن عزیزمان باعث سربلندی و افتخار است. ما نیز قصد داریم در کنار شما در رسیدن به موفقیت های پیش روی سهیم باشیم و یقیناً از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.»

در ادامه مهدی پیرجهان رکورددار دو 400 متر بامانع ایران و ایوب دادروان به ارائه برنامه های اردویی خود تا پایان سال جاری اشاره کردند و پس از تبادل نظر مقرر شد اردوی تدارکاتی پیرجهان به همراه دادروان از فردا (چهارشنبه) 2 بهمن ماه تا پایان سال در جزیره کیش پیگیری شود و برنامه ریزی حضور پیرجهان در مسابقات بین المللی سال جاری در فضای باز نیز در دستور کار قرار گیرد.

همچنین در خصوص برنامه ریزی برای آغاز تمرینات محمدجعفر مرادی، رکورددار دو ماراتن ایران و همکاری با مربی ایشان نیز بحث و گفت و گردید و مقرر شد پس از تعیین نهایی محل اردوی مرادی برای تمریناتش و همچنین برآورد هزینه های مربوطه، اقدامات لازم در خصوص اعزام وی نیز صورت گیرد.

1

2

3

4

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

با صدور حکمی از سوی سرپرست فدراسیون دو و میدانی

زرین افضل مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب شد

مصطفی زرین افضل با صدور حکمی از سوی مهدی مبینی مدیر ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران شد.

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

طی حکمی از سوی مهدی مبینی؛

انتصاب سید عسکر میرطالبی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون

سید عسکر میرطالبی طی حکمی از سوی مهدی مبینی به عنوان مشاور اجرایی سرپرست فدراسیون دو و میدانی منصوب شد.

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با  کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

از پیگیری های دلسوزانه فدراسیون تشکر می‎ کنم؛

روایت نایب قهرمان المپیک از روزهای سخت مبارزه با کرونا/ راز شکست کرونا از زبان احسان حدادی

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک 2012 لندن بار دیگر و این‌بار در عرصه‌ای متفاوت به پیروزی رسید و پس از 10 روز دست و پنجه نرم کردن با ویروس کرونا توانست این بیماری خطرناک را به زانو درآورد و در این میدان هم سربلند باشد. احسان درباره روزهای سخت مبارزه با کرونا گفت: خدا را شکر روزهای سخت را پشت سر گذاشته‌ام و بهبودی‌ام را به دست آوردم.