اخبار داخلی

چشم ها به دنبال نتیجه کیا در پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان

چشم ها به دنبال نتیجه کیا در پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان
پس از کسب نتایج درخشان رحمانی فر و رضائی

چشم ها به دنبال نتیجه کیا در پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان

مسابقه پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان امشب با حضور حمیدرضا کیا، نماینده دو و میدانی ایران پیگیری خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی، مسابقات دو و میدانی بازی های المپیک نوجوانان دربوینس آیرس آرژانتین در حال پیگیری است و امشب (سه شنبه) 24 مرداد ماه مسابقه پرش سه گام با حضور حمیدرضا کیا، نماینده شایسته دو و میدانی ایران برگزار خواهد شد.

پس از کسب نتیجه درخشان محمدرضا رحمانی فر، پرتابگر شایسته کشورمان در پرتاب دیسک که با رکورد 58.92 متر به عنوان با ارزش چهارمی دست یافت و همچنین عملکرد مطلوب مهدی رضائی، دونده خوش آتیه ایران در 100 متر که با ثبت زمان 10.57 به عنوان هفتمی این دوره از بازی ها رسیده، چشم ها منتظر عملکرد حمیدرضا کیا در دور دوم مسابقه پرش سه گام است. 

▪️دو و میدانی ایران پس از انتخاب ورزشکاران رده سنی نوجوانان و برگزاری اردوهای تدارکاتی پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان، در رقابت‌های انتخابی تایلند به 3 سهمیه با ارزش حضور در بازی های المپیک بوینس آیرس آرژانتین رسید و حالا 3 نماینده نوجوانان دو و میدانی کشورمان در مهمترین آوردگاه بین المللی سال 2018 عملکردی به مراتب مطلوب و درخشان را از خود به نمایش گذاشته اند.

◀️ علی رضایی، سرمربی و سرپرست تیم اعزامی دو و میدانی کاران ایران ضمن ابراز رضایت از عملکرد ملی پوشان اظهار داشت: « نتایج مطلوبی را از عملکرد محمدرضا رحمانی فر و مهدی رضائی تا کنون حاصل شده است که این امر نشان دهنده پتانسیل و توانایی نوجوانان شایسته دو و میدانی کشورمان است. در ماده پرتاب دیسک، رحمانی فر با اختلاف کمی نسبت به نفر سوم، سکوی المپیک را از دست داد و به عنوان بسیار ارزشمند چهارمی بازی های المپیک رسید. او ورزشکار آینده داری است و یقینا می تواند در فرصت های بعدی این قابلیت را نشان دهد و به عنوان های خوبی دست یابد. »

وی افزود: « مهدی رضائی به نسبت مرحله اول در دور دوم 100 متر رکورد بهتری ثبت کرد. او تلاشش را کرد و در گروه خود به مقام اولی رسید و در مجموع نتایج مرحله اول و دوم در جایگاه هفتم 100 متر بازی های المپیک نوجوانان ایستاد. این مقام ارزشمندی در سطح بین الملل است و نشان می دهد دو و میدانی ایران در رده های سنی پایه، پتانسیل های فوق العاده ای دارد. »

سرمربی نمایندگان دو و میدانی ایران در پایان تصریح کرد: « امیدوارم امشب حمیدرضا کیا در پرش سه گام عملکرد خوبی داشته باشد. او نیز مثل رضائی و رحمانی فر، ورزشکار شایسته و قابلی است و می تواند با تلاش خود به مقام هم برسد. این دوره از بازی ها نشان داد که دنیای دو و میدانی در رده های سنی پایه برنامه ریزی خوبی برای آینده کرده و خوشحالم ما نیز از این حیث مستثناء نیستیم و نتایج خوبی کسب کرده ایم. برنامه ریزی های خوبی در فدراسیون دو و میدانی برای پشتوانه سازی کرده ایم و بدون توقف برای رویدادهای بعدی برنامه ریزی می کنیم و بی تردید نتایج خوبی هم حاصل خواهد شد.»

 

 

 بازگشت پیروزمندانه ملی پوشان تیم ملی نوجوانان دو و میدانی به تهران

بازگشت پیروزمندانه ملی پوشان تیم ملی نوجوانان دو و میدانی به تهران

تیم ملی نوجوانان دو و میدانی ایران که به سومین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا (هنگ کنگ 2019) اعزام شده بود صبح امروز وارد تهران شد.

دریافت آزمایش دوپینگ مأموران وادا از احسان حدادی در آمریکا

دریافت آزمایش دوپینگ مأموران وادا از احسان حدادی در آمریکا

مأموران ستاد جهانی مبارزه با دوپینگ از پرتابگر دیسک ایران در آمریکا آزمایش دوپینگ به عمل آوردند.

غیاثی: معیار انتخاب ترکیب تیم ملی، ثبت رکوردهای ورودی ورزشکاران است

تصمیم سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی برای برگزای مسابقات انتخابی فروردین ماه

غیاثی: معیار انتخاب ترکیب تیم ملی، ثبت رکوردهای ورودی ورزشکاران است

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دو و میدانی از برگزاری مسابقات رکوردگیری برای انتخاب ترکیب تیم ملی بزرگسالان در فروردین ماه سال آینده خبر داد.