اخبار داخلی

چشم ها به دنبال نتیجه کیا در پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان

چشم ها به دنبال نتیجه کیا در پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان
پس از کسب نتایج درخشان رحمانی فر و رضائی

چشم ها به دنبال نتیجه کیا در پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان

مسابقه پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان امشب با حضور حمیدرضا کیا، نماینده دو و میدانی ایران پیگیری خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی، مسابقات دو و میدانی بازی های المپیک نوجوانان دربوینس آیرس آرژانتین در حال پیگیری است و امشب (سه شنبه) 24 مرداد ماه مسابقه پرش سه گام با حضور حمیدرضا کیا، نماینده شایسته دو و میدانی ایران برگزار خواهد شد.

پس از کسب نتیجه درخشان محمدرضا رحمانی فر، پرتابگر شایسته کشورمان در پرتاب دیسک که با رکورد 58.92 متر به عنوان با ارزش چهارمی دست یافت و همچنین عملکرد مطلوب مهدی رضائی، دونده خوش آتیه ایران در 100 متر که با ثبت زمان 10.57 به عنوان هفتمی این دوره از بازی ها رسیده، چشم ها منتظر عملکرد حمیدرضا کیا در دور دوم مسابقه پرش سه گام است. 

▪️دو و میدانی ایران پس از انتخاب ورزشکاران رده سنی نوجوانان و برگزاری اردوهای تدارکاتی پیش از اعزام به مسابقات انتخابی المپیک نوجوانان، در رقابت‌های انتخابی تایلند به 3 سهمیه با ارزش حضور در بازی های المپیک بوینس آیرس آرژانتین رسید و حالا 3 نماینده نوجوانان دو و میدانی کشورمان در مهمترین آوردگاه بین المللی سال 2018 عملکردی به مراتب مطلوب و درخشان را از خود به نمایش گذاشته اند.

◀️ علی رضایی، سرمربی و سرپرست تیم اعزامی دو و میدانی کاران ایران ضمن ابراز رضایت از عملکرد ملی پوشان اظهار داشت: « نتایج مطلوبی را از عملکرد محمدرضا رحمانی فر و مهدی رضائی تا کنون حاصل شده است که این امر نشان دهنده پتانسیل و توانایی نوجوانان شایسته دو و میدانی کشورمان است. در ماده پرتاب دیسک، رحمانی فر با اختلاف کمی نسبت به نفر سوم، سکوی المپیک را از دست داد و به عنوان بسیار ارزشمند چهارمی بازی های المپیک رسید. او ورزشکار آینده داری است و یقینا می تواند در فرصت های بعدی این قابلیت را نشان دهد و به عنوان های خوبی دست یابد. »

وی افزود: « مهدی رضائی به نسبت مرحله اول در دور دوم 100 متر رکورد بهتری ثبت کرد. او تلاشش را کرد و در گروه خود به مقام اولی رسید و در مجموع نتایج مرحله اول و دوم در جایگاه هفتم 100 متر بازی های المپیک نوجوانان ایستاد. این مقام ارزشمندی در سطح بین الملل است و نشان می دهد دو و میدانی ایران در رده های سنی پایه، پتانسیل های فوق العاده ای دارد. »

سرمربی نمایندگان دو و میدانی ایران در پایان تصریح کرد: « امیدوارم امشب حمیدرضا کیا در پرش سه گام عملکرد خوبی داشته باشد. او نیز مثل رضائی و رحمانی فر، ورزشکار شایسته و قابلی است و می تواند با تلاش خود به مقام هم برسد. این دوره از بازی ها نشان داد که دنیای دو و میدانی در رده های سنی پایه برنامه ریزی خوبی برای آینده کرده و خوشحالم ما نیز از این حیث مستثناء نیستیم و نتایج خوبی کسب کرده ایم. برنامه ریزی های خوبی در فدراسیون دو و میدانی برای پشتوانه سازی کرده ایم و بدون توقف برای رویدادهای بعدی برنامه ریزی می کنیم و بی تردید نتایج خوبی هم حاصل خواهد شد.»

 

 

برگزاری گردهمایی بزرگ خانواده دو و میدانی ایران با حضور مسئولین ورزش کشور

همدلی نسل دیروز و امروز نام آوران و خدمتگزاران ورزش اول المپیک در تهران

برگزاری گردهمایی بزرگ خانواده دو و میدانی ایران با حضور مسئولین ورزش کشور

گردهمایی بزرگ خانواده دو و میدانی ایران با حضور مسئولین ورزش کشور، پیشکسوتان، قهرمانان، خدمتگزاران و اصحاب رسانه در هتل المپیک تهران برگزار شد.

تقدیر رییس فدراسیون دو ومیدانی از مسئولین شرکت بنا گستر کرانه

تقدیر رییس فدراسیون دو ومیدانی از مسئولین شرکت بنا گستر کرانه

مجید کیهانی طی پیامی از مدیران و مسئولین شرکت بناگستر کرانه، حامی مالی برگزاری مسابقات جام هرمز قدردانی کرد.

قدردانی کیهانی از اهالی ورزش استان هرمزگان در میزبانی مسابقات جام هرمز

قدردانی کیهانی از اهالی ورزش استان هرمزگان در میزبانی مسابقات جام هرمز

رییس فدراسیون دو و میدانی طی پیامی از زحمات مدیرکل ورزش و جوانان و رییس هیأت دو و میدانی استان هرمزگان قدردانی کرد.