اخبار مسابقات

اعلام نتایج برترین‌های روز نخست با پیشتازی آسان پرداخت

اعلام نتایج برترین‌های روز نخست با پیشتازی آسان پرداخت
مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور

اعلام نتایج برترین‌های روز نخست با پیشتازی آسان پرداخت

در پایان روز نخست مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان تیم‌های آسان پرداخت، نفت تهران و استقلال تهران پیشتاز هستند.

به گزارش روابط عمومی، روز نخست مرحله پایانی بیست و دومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور با حضور 270 ورزشکار از تیم‌های باشگاهی آسان پرداخت، ذوب‌آهن اصفهان، نفت تهران، استقلال تهران، مقاومت تهران، نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی، اداره بهداشت نیروی هوایی، دانشگاه یزد، آکادمی تکنیک سمنان از صبح امروز آغاز شد و با معرفی برترین‌ها و پیشتازی تیم‌های آسان پرداخت، نفت تهران و استقلال تهران خاتمه یافت.

 

نتایج برترین‌های روز نخست به شرح زیر است:

🔹نتیجه 10 کیلومتر پیاده روی :

1- حمیدرضا زورآوند - نفت تهران -  42:13.11 - رکورد جدید باشگاهی
2- آرمین شاه ملکی - آسان پراخت - NM
3- ابراهیم رحیمیان - آسان پرداخت - 46:44.65

 

🔹نتیجه پرتاب دیسک:

1- بهنام شیری - آسان پرداخت - 58.00 
2- حسین رسولی - استقلال تهران - 54.57 
3- سجاد پیرآیقرچمن - ذوب آهن اصفهان - 52.58 

 

🔹نتیجه پرش ارتفاع:

1- کیوان قنبرزاده - نفت تهران - 2.18 
2- محمدرضا وظبفه دوست - نفت تهران - 2.10 
3- رضا سلیمی - ذوب آهن اصفهان - 

 

🔹نتیجه 110 بامانع:

1- امین برزی - استقلال تهران - 14.66 
2- مهدی پیرجهان - آسان پرداخت - 14.88 
3- رضا بحرینی - رهای کیش - 15.00 

 

🔹نتیجه 100 متر:

1- سیدمهران حسینی - نفت تهران - 10.51 
2- رضا قاسمی - استقلال تهران - 10.58 
3- فرشاد اداوی - استقلال تهران - 10.80 

 

🔹نتیجه 1500 متر:

1- مسلم نیادوست - نفت تهران - 3:49.53 
2- محمد جعفری آخماز - نیروی زمینی - 3:51.54 
3- سید امیر زمان پور - آسان پرداخت - 3:52.66

 

🔹نتیجه 400 متر:


1- مهدی رحیمی - استقلال تهران - 47.56 
2- علی سلیمانی - دانشگاه یزد - 48.51 
3- میلاد سروندی - مقاومت تهران - 48.68 

 

🔹نتیجه پرتاب نیزه:

1- ایوب آرخی - نفت تهران - 69.47 
2- امید تاجی - آسان پرداخت - 65.68 
3- صادق خادمی - استقلال تهران - 64.97 

 

🔹نتیجه 5000 متر:

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 14:47.49 
2- جواد علیزاده - ذوب آهن اصفهان - 14:52.05 
3- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 15:07.08 

 

🔹نتیجه پرش سه گام:

1- وحید صدیق - نفت تهران - 15.60 
2- حمیدرضا کیا - آسان پرداخت -  15.37
3- مبین مداحی - استقلال تهران - 15.37

 

🔹نتیجه پرش سه گام:

1- وحید صدیق - نفت تهران - 15.60 
2- حمیدرضا کیا - آسان پرداخت -  15.37
3- مبین مداحی - استقلال تهران - 15.37

 

 

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

در پایان روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران تیم همدان پیشتاز رقابت ها است.

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش بانوان با قهرمانی استان یزد و جابه‌جایی 2 رکورد ملی در نوجوانان به پایان رسید.