اخبار مسابقات

تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید

تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید
پایان مسابقات دو ومیدانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور

تیم تهران به عنوان قهرمانی رسید

تیم تهران به عنوان نخست مسابقات دو و میدانی دو مین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور رسید.

به گزارش روابط عمومی، مسابقات دو و میدانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر پسر کشور که از روز یکشنبه 3 شهریورماه در شهرستان زاهدان استان سیستان وبلوچستان آغاز شده بود، استان تهران با کسب 3 مدال طلا، 6 مدال نقره و 2 نشان برنز موفق شد عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را کسب نماید.

تیم کردستان با کسب 2 مدال طلا، 3 نقره و 2 نشان برنز به عنوان نایب قهرمانی رسید و استان سیستان و بلوچستان میزبان نیز با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره و یک نشان برنز به مقام سومی دست یافت.

در مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به برترین های مسابقات، مجید کیهانی رییس فدراسیون دوومیدانی، ادهم کرد زابلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سیستان وبلوچستان، هاشم صیامی دبیرکل فدراسیون دو و میدانی، ایرج رستم زهی رییس هیأت دو ومیدانی استان و عباس فتحی مسئول کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون حضور داشتند.

نتایج برترین های این رقابت ها به شرح زیر است:

 

 نتیجه 110 متر با مانع ♦️

1_امیر حسین زندی_ همدان _ 14.1
2_علی رضا اکبریان_تهران _14.4
3_ احسان داداشی _تهران _ 14.8
4_هادی پروین_ یزد _ 15.1
5_ آرین بتکن_ کردستان _ 15.6
6_محمد رضا علی پور _ قم _15.9
7_ سید محمد سیادت نژاد_فارس_ 16.4
8_سید یوسف موسوی _ خورستان _ 16.7

نتیجه پرتاب دیسک

1_محمد رضا رضایی/ کهگیلویه و بویراحمد  46.25

2_همین مازیار_ کردستان 41.22

3_اسماعیل صالحی _چهار محال بختیاری  37.16

4 _عرفان میرزایی_ اصفهان _36.96

5_ محمد رضا شاطر آبادی _کرمانشاه _ 35.81

6_علیرضا سلطانی _چهار محال و بختیاری 34.87

 

نتیجه 3000 هزار متر

1_ محمد عباس رضایی/چهار محال و بختیاری _9:46.50

2_ایمان اسماعیلی/خراسان رضوی - 10:02.80

3_ امیر حسین  هوشمندی/تهران _10:27.70

4_امیر حسین امیر ابادی آزاده/خراسان جنوبی _10:36.20

5_ پویا احمدی/ آذربایجان غربی/10:45.70

6_ رضا نجفی/آذربایجان شرقی/10:45.80

نتیجه 1500 متر♦️

1_محمد رضا امیریان/ سیستان و بلوچستان _ 4:22.10

2_محمد عبدالشهری/اصفهان _ 4:24.25

3_ سمیر اقبالی/ تهران_4:25.60

4_ امیر یزدان محمدی/خراسان رضوی4:34.90

5_عادل باقری/مازندران _4:36.12

6_محمود رستمی نیا/ ایلام_ 4:48.30

 نتیجه 800 متر ♦️

1_ آرین آسوق/کرمانشاه/2:02.70

2_سید محمد سجاد اقایی/خراسان رضوی _2:03.40

3_ محمد حسام مظفری/گلستان/ 2:05.90

4_ ابوالفضل مرادی/چهار محال و بختیاری/ 2:07.20

5_محمد علی حمیدی/فارس/ 2:08.40

6_سجاد موسی لو/همدان/2:09.40

نتیجه 400 متر ♦️

1_ سینا عزیزی زاده_ کرمانشاه _ 54.70

2_دانیال فرهادی_ تهران_ 54.80

3_ متین غیور_ خراسان رضوی _55.10

4_محمد امین محمدی_ خوزستان _55.40

5_ابوالفضل نصیری _قم _55.46

6_ فیض الله صالحی مقدم_ هرمزگان _ 58.20

 پرش ارتفاع ♦️ 

1_مصطفی جمشید زهی_یزد_1.90

2_ سید سامان سلامت_ خراسان رضوی _ 1.79

3_حبیب الله حبیبی _ گلستان_ 1.73

4_ امیر حسین نوروزی/سیستان و بلوچستان الف _ 1.69

5_ سعید مصطفوی_ زنجان _ 1.65

6_ یارا الطافی _ مازندران _ 1.65

نتیجه 5 هزار پیاده روی ♦️

1_محمد رویان/سیستان و بلوچستان الف _29:52.00

2_محمد حسن الست/همدان _29:52.80

3_حامد امیری پور/سیستان و بلوچستان  الف_ 29:53.78

4_محمد حسام درویشی/همدان _ 30:28.74

5_حسن امانی/اردبیل _ 33:18.40

6_حسین هوشیاری/فارس_34:09.40

نتیجه 100متر♦️

 ۱_جویا خداپرست/کردستان _ 11.10

2_احسان کبگانیان/بوشهر_ 11.15

3_ زانا احمدی کانی گلزار/کردستان_ 11.25

4_ محمد امین مارامایی/گلستان_ 11.35

5_ آرسام اسدی/خوزستان_ 11.45

6_ محمد پارسا فامیل بابایی/همدان_ 11.60

نتیجه 2000 با مانع ♦️

1_پوریا اسحاقی _ همدان __ 6:45.91

2_مجتبی حسینی،سیستان و بلوچستان، 6:59.48

3_ مهران سیفوری_کردستان_ 7:27.87

4_خفیظ اله آذر بهرام، سیستان و بلوچستان _7:27.87

5_ رهام ممبینی_ البرز _ 7:28.33

6_مهدی رستمی_ قزوین_ 7:51.28

نتیجه پرش طول♦️

1_ سمیر لشکری، سیستان و بلوچستان _ 6.24

2_علیرضا اکبریان، تهران_ 6.17

3_ امیر مهدی قاسمی_ زنجان_ 6.15

4_ امیر حسین زندی_همدان_6.03

5_محمد مالمیر_ لرستان_ 5.87

6_ محمد امین مارامایی_ گلستان_ 5.84

نتیجه پرش با نیزه♦️

1_مصطفی جمشید زهی_ یزد_ 3.85

2_ ارشیا مصرفی_ تهران_ 3.60

3_ماهان فخیمی _ همدان_ 2.40

 نتیجه 200 متر♦️

1_جویا خدا پرست_ کردستان_ 22.85

2_زانا احمدی کانی گلزار_ کردستان_23.15

3_احسان کبگانیان_ بوشهر _ 23.50

4_آرسام اسدی_ خوزستان_ 23.55

5_ شایان دنیر_ آذربایجان غربی_ 23.60

6_ مهدی فولاد زاده_ هرمزگان_ 23.70

نتیجه پرتاب چکش♦️ 

1_ آرین اسلامی_ گلستان _ 45.65

2_امیر حسین حمیدی، آذربایجان غربی، 40.54

3_ ابوالفضل کریمی_ تهران_ 35.15

4_علی رفیعی_ فارس _ 32.93

5_ علی سروری_ آذربایجان غربی _ 27.32

6_ رئوف حامی محمدی_ گلستان_ 25.82

نتیجه پرتاپ نیزه♦️

1_ سجاد دهقانی_ مازندران_ 44.95

2_ محمد صفا دو گونچی_ گلستان_ 44.63

3_ فرید قرنجیک_ گلستان_ 41.87

4_بابک ابتکاری_ فارسی_ 41.53

5_ صابر پروانه_ کرمانشاه_ 38.76

6_ ابوالفضل سلگی_ البرز_ 34.14

نتیجه هفتگانه/مجموع امتیاز♦️

1_ سینا افشین پور_ تهران _ 3415 

2_ مهدی اونق_ گلستان _ 3183

3_ عرفان بهرام پور_ گلستان_ 2963

4_ محمد مهدی دادروان_ آذربایجان شرقی _ 2934

5_فرشید احمد پور_ خوزستان_ 2801

6_ مبین رشیدی_ البرز _ 2771

7_ مهدی کشوری _ البرز _ 2760

8_ابوالفضل سارانی_ سیستان و بلوچستان _ 2324

 9_ ابوالفضل حیدریان_ بوشهر _ 2039

10_ سلمان سلیمانیان_ اصفهان_ 1982

فایل نتایج کلی 1
حجم فایل : 133 کیلوبایت
فایل نتایج کلی 2
حجم فایل : 133 کیلوبایت
نتیجه مدالی
حجم فایل : 79.7 کیلوبایت
همدان و چهارمحال و بختیاری قهرمان نوجوانان و جوانان شدند

همدان و چهارمحال و بختیاری قهرمان نوجوانان و جوانان شدند

مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در استان قزوین با قهرمانی استان همدان در رده سنی نوجوانان و استان چهارمحال و بختیاری در رده سنی جوانان همراه بود.

میزبان بر سکوی نخست تیمی ایستاد/ همتی قهرمان شد

میزبان بر سکوی نخست تیمی ایستاد/ همتی قهرمان شد

در مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش آقایان استان ایلام در بخش تیمی به عنوان نخست رسید و همایون همتی قهرمان بخش انفرادی شد.

تهران فاتح عنوان قهرمانی مسابقه دو صحرانوردی بانوان کشور/ پریسا عرب بازهم اول شد

تهران فاتح عنوان قهرمانی مسابقه دو صحرانوردی بانوان کشور/ پریسا عرب بازهم اول شد

تیم تهران به عنوان نخست مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش بانوان دست یافت.