اخبار مسابقات

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست
المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی (پسران)

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

در پایان روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران تیم همدان پیشتاز رقابت ها است.

به گزارش روابط عمومی، المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران با شرکت 260 ورزشکار از استان های سراسر کشور از صبح امروز (جمعه) 11 آبان ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد و عصر امروز با پیگیری ادامه رقابت ها و پیشتازی تیم  در روز نخست به پایان رسید.

مراسم افتتاحیه و اهدای جوایز این مسابقات با حضور محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، شاهرخ شهنازی، دبیرکل کمیته ملی المپیک، دَوَلو، رییس دبیرخانه برگزاری المپیاد، مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، حمید فردین پور، نایب رییس فدراسیون و عباس فتحی، مسئول کمیته برگزار مسابقات و لیگ فدراسیون برگزار شد.

برابر آیین نامه برگزاری المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی به نفرات اول هرماده مبلغ 7 میلیون ریال، نفرات دوم 5 میلیون و نفرات سوم نیز جایزه 3 میلیون ریالی اهدا شد.

نتایج برترین های روز نخست به شرح زیر است:

 

نتیجه 100 متر:

1- مبین کمی نژاد - گلستان - 11.56 
2- امیررضا معین پور - لرزستان - 11.61 
3- احسانن کبکانیان - بوشهر - 11.62 

 

نتیجه 400 متر:

1- بنیامین یوسفی - فارس - 49.50 
2- محمدهادی صالح نیا - کرمان - 51.63 
3- یونس براتی - خرااسن رضوی - 52.43 

 

نتیجه 110 متر بامانع:

1- محمد جواد رنجکش - قزوین - 14.81 
2- مرتضی عباس پور - خوزستان - 14.86 
3- مصطفی جمشید زهی - یزد - 15.23 

 

نتیجه پرش سه گام:

1- علی بابایی - آذربایجان شرقی - 13.95 
2- عباس خدری - بوشهر - 12.70 
3- امین دهقانی - فارس - 12.23 

 

نتیجه 1500 متر:

1- محمد فاضلی - البرز - 4:21.07 |
2- محمد باده افروز- لرستان - 4:21.24
3- سهیل بهنامی - آذربایجان شرقی - 4:23.90 

 

نتیجه پرتاب وزنه :

1- امیرحسین ماماقانی - خراسان رضوی - 14.94
2- محدرضا رحمانی فر - فارس - 14.87 
3- یاسر کوچکی - همدان - 14.70 

 

نتیجه 2000 متر بامانع:

1- زانیار رحمانی - کردستان - 6:28.49 
2- امیرمحمد سعیدی - همدان - 6:30.33 
3- محمدامین خیرآبادی - البرز - 6:51.23 

 

نتیجه پرش ارتفاع:

1- حسین بیزار - تهران الف - 2.00 
2- امیرحسین کرمی - همدان - 1.90
2- رایین فرهمند - خواه - تهران الف - 1.90 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش بانوان با قهرمانی استان یزد و جابه‌جایی 2 رکورد ملی در نوجوانان به پایان رسید.

پایان روز نخست با جابه جایی 2 رکورد ملی نوجوانان

پایان روز نخست با جابه جایی 2 رکورد ملی نوجوانان

روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو ومیدانی کشور در بخش دختران با جابه جایی 2 رکورد ملی در دره سنی نوجوانان پایان یافت.