اخبار مسابقات

قهرمانی آسان پرداخت با جا به جایی یک رکورد ملی و یک رکورد باشگاهی

قهرمانی آسان پرداخت با جا به جایی یک رکورد ملی و یک رکورد باشگاهی
پایان مرحله نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور (آقایان)

قهرمانی آسان پرداخت با جا به جایی یک رکورد ملی و یک رکورد باشگاهی

تیم آسان پرداخت قهرمان مرحله نخست بیست و دومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان شد.

به گزارش روابط عمومی، مرحله نخست بیست و دومین دوره مسابقات دو ومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشو در بخش آقایان که با حضور 200 ورزشکار از تیم‌های نفت تهران، آسان پرداخت، ذوب آهن اصفهان، استقلال، عقاب نیروی هوایی، نیروی زمینی، اداره بهداشت نیروی هوایی، مقاومت تهران، رهای کیش، آکادمی تکنیک سمنان، منطقه آزاد اروند و دانشگاه یزد از صبح امروز (پنجشنبه) 5 مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری روز پایانی رقابت ها و با قهرمانی تیم آسان پرداخت به پایان رسید.

تیم استقلال تهران نایب قهرمان شد و تیم ذوب آهن اصفهان نیز در جایگاه سوم ایستاد.
در جریان برگزاری این رقابت‌ها، مهدی پیرجهان، ملی پوش تیم ملی جوانان ایران از تیم آسان پرداخت در ماده 400 متر بامانع رکورد 50.62 ثانیه را به ثبت رساند. او رکورد ملی این ماده را که پیش از این با زمان 50.68 ثانیه توسط رضا ملک پور، تیرماه سال جاری در بلاروس به ثبت رسیده بود شکست و رکورد دار جدید 400 متر بامانع ایران شد.
در ماده پیاده روی نیز روز گذشته حمیدرضا زورآوند از باشگاه نفت تهران با ثبت زمان 42:21.24 دقیقه رکورد جدید باشگاهی این ماده را بهبود بخشید.

نتایج برترین های روز پایانی به شرح زیر است:

 

🔹نتیجه 5000 متر

1- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 14:51.22 
2- جواد علیزاده - ذوب آهن اصفهان - 14:54.87 
3- بهزاد مصطفوی - استقلال - 15:00.73 
4- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 15:07.87 

🔹نتیجه نیمه ماراتن

1- محمد جعفر مرادی - آسان پرداخت - 1:13.31 
2- حسن عابدی - استقلال تهران - 1:14:08 
3- محمد فرجی - دانشگاه یزد - 1:14.28 

🔹نتیجه 400 متربامانع

1- مهدی پیرجهان - آسان پرداخت - 50.62 
2- رضا ملک پور - نفت تهران - 52.23
3- جواد شوریابی - استقلال تهران - 53.09 

🔹نتیجه 800 متر 

1- پژمان یارولی - آسان پرداخت - 1:54.99
2- محمدجعفری آخماز - نیروی  زمینی - 1:55.10 
3- امید امیریان - ذوب آهن اصفهان - 1:56.10 

🔹نتیجه پرش بانیزه 

1- محمد بنی آدم - نفت تهران - 4.40 
2- اسحاق غفاری - استقلال تهران - 4.40 
3- سجاد احمدی - ذوب آهن اصفهان - 4.00 

🔹نتیجه 200 متر 

1- رضا قاسمی - استقلال تهران - 21.39
2- میلاد ناصح جهانی - ذوب آهن اصفهان - 21.68 
3- محمدرضا فریدی - ذوب آهن اصفهان - 21.82

🔹نتیجه 3000 متر بامانع

1- مسلم نیادوست - نفت تهران - 9:05.82 
2- بهزاد مصطفوی - استقلال تهران - 9:16.43 
3- علی غریب - نیروی زمینی - 9:45.26 

🔹نتیجه پرتاب چکش 

1- رضا مقدم کردمحله - نفت تهران - 68.71 
2- پژمان قلعه نویی - آسان پرداخت - 63.67 
3- مهدی محمدی - استقلال تهران - 60.99 

🔹نتیجه 4 در 400 متر امدادی

1- آسان پرداخت - 3:14.80 
2- نفت تهران - 3:16.20 
3- نیروی زمینی - 3:17.40 

🔹نتیجه پرش طول 

1- محمد قائدزاده - ذوب آهن اصفهان - 7.51 
2- سبحان طاهرخانی - آسان پرداخت - 7.39 
3- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 7.38 

🔹نتیجه پرتاب وزنه 

1- شاهین مهردلان - ذوب آهن اصفهان - 18.74 
2- محمدحسین اسکندری - آسان پرداخت - 18.52 
3- شاهین جعفری - استقلال تهران - 18.52 

🔹نتیجه 10000 متر

1- خلیل ناصری - آسان پرداخت - 32:03.97 
2- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 32:04.65 
3- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 32:12.17 

 

🔹نتیجه دهگانه 

1- رضا کفایتی - ذوب آهن اصفهان - 6128 
2- میلاد میری - نفت تهران - 5883 
3- علی محبی - آسان پرداخت - 5825 

 

 

🔹نتیجه تیمی نهایی

1- آسان پرداخت - 211 امتیاز 
2- استقلال تهران - 181 امتیاز 
3- ذوب آهن اصفهان - 160 امتیاز 
4- نفت تهران - 131امتیاز 
5- نیروی زمینی - 87 امتیاز 
6- عقاب نیروی هوایی - 56 امتیاز 
7- مقاومت تهران - 51 امتیاز 
8- دانشگاه یزد - 37 امتیاز 
9- رهای کیش - 15 امتیاز 
10- اداره بهداشت نیروی هوایی - 7 امتیاز 
11- منطقه آزاد اروند - 1 امتیاز 
12 آکادمی تکنیک سمنان - 0 امتیاز 

 

 

 

 

 

فایل نتایج کلی
حجم فایل : 178 کیلوبایت
فایل نتایج کلی 2
حجم فایل : 103 کیلوبایت
ریز نتایج دهگانه
حجم فایل : 110 کیلوبایت
پایان کار نمایندگان دو و میدانی ایران با کسب مقام هشتمی کیا در پرش سه گام

پایان کار نمایندگان دو و میدانی ایران با کسب مقام هشتمی کیا در پرش سه گام

نماینده دو و میدانی ایران به عنوان هشتمی پرش سه گام بازی های المپیک نوجوانان در آرژانتین دست یافت.

هفتمی رضائی در پایان مرحله نهایی ۱۰۰ متر گروه B

هفتمی رضائی در پایان مرحله نهایی ۱۰۰ متر گروه B

دونده سرعت ایران در جایگاه هفتم 100 متر بازی های المپیک نوجوانان در آرژانتین قرار گرفت.

کسب مقام چهارمی رحمانی فر در پرتاب دیسک

کسب مقام چهارمی رحمانی فر در پرتاب دیسک

نماینده پرتاب دیسک دو ومیدانی ایران به مقام چهارمی بازی های المپیک نوجوانان در آرژانتین دست یافت.