اخبار مسابقات

قهرمانی آسان پرداخت برای دومین سال متوالی/ اعلام نتایج برترین‌های روز پایانی

قهرمانی آسان پرداخت برای دومین سال متوالی/ اعلام نتایج برترین‌های روز پایانی
پایان بیست ودومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور

قهرمانی آسان پرداخت برای دومین سال متوالی/ اعلام نتایج برترین‌های روز پایانی

تیم آسان پرداخت برای دومین سال متوالی به عنوان نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور دست یافت.

 

به گزارش روابط عمومی، مرحله نهایی بیست و دومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور به مناسبت هفته تربیت بدنی با شرکت 185 ورزشکار از تیم های ذوب آهن اصفهان، استقلال تهران، آسان پرداخت، نفت تهران، نیروی زمینی، دانشگاه یزد، مقاومت تهران، عقاب نیروی هوایی، رهای کیش، اداره بهداشت نیروی هوایی، منطقه آزاد اروند و آکادمی تکنیک سمنان طی ر وزهای 1 و 2 آبان ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار و در پایان رقابت ها نیز باشگاه آسان پرداخت برای دومین سال متوالی به عنوان قهرمانی رسید.

تیم استقلال تهران که برای نخستین بار در مسابقات لیگ دو و میدانی حضور یافته بود به عنوان نایب قهرمانی دست یافت و باشگاه ذوب آهن اصفهان نیز در سکوی سوم ایستاد.
مراسم اختتامیه، تجلیل از نمایندگان تیم ها و اهدای کاپ‌های قهرمانی بیست و دومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور نیز با حضور مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی، هاشم صیامی، دبیر فدراسیون، عباس فتحی، مسئول کمیته مسابقات و لیگ، تیمور غیاثی، دبیر و سخنگوی سازمان تیم های ملی و ابراهیم نوح نژاد، پیشکسوت دو و میدانی ایران برگزار شد.

نتایج برترین های روز پایانی به شرح زیر است:

 

🔹نتیجه  400 متر بامانع:

1- مهدی پیرجهان - آسان پرداخت - 50.79 
2- رضا ملک پور - نفت تهران - 51.52 
3- جواد شوریابی - استقلال تهران - 52.60 

 


🔹نتیجه نیمه ماراتن:

1- محمدجعفر مرادی - آسان پرداخت- 1:10.05 
2- حسن عابدی - استقلال تهران - 1:11.00 
3- محمد فرجی - دانشگاه یزد - 1:11.21

 

🔹نتیجه  800 متر:

1- پژمان یارولی - آسان پرداخت - 1:56.87 
2- امید امیریان - ذوب آهن اصفهان - 1:57.09 
3- محمد جعفری آخماز - نیروی زمینی - 1:58.34 

 

🔹نتیجه  پرتاب چکش:

1- رضا مقدم کردمحله - نفت تهران - 69.73 
2- پژمان قلعه نویی - آسان پرداخت - 64.27
3- مهدی محمدی - استقلال تهران - 60.34 

 

🔹نتیجه  پرش بانیزه:

1- محمد محسن ربانی - آسان پرداخت - 4.70
2- محد بنی آدم - نفت تهران - 4.70 
3- حسین فلاح - نیروی زمینی - 4.20 

 

🔹نتیجه  200 متر:

1- رضا قاسمی - استقلال تهران - 21.93 
2- فرشاد اداوی - استقلال تهران - 22.19
3- میلاد ناصح جهانی - ذوب آهن اصفهان - 22.23 

 

🔹نتیجه  3000 متر بامانع:

1- مسلم نیادوست - نفت تهران - 9:20.53
2- بهزاد مصطفوی - استقلال تهران - 9:27.75
3- عطا اسدی - ذوب آهن اصفهان - 9:38.46 

 

🔹نتیجه  10000 متر

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 31:26.78 
2- خلیل ناصری - آسان پرداخت - 31:34.93 
3- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 31:47.66 

 

🔹نتیجه  پرش طول:

1- محمد قائدزاده - ذوب آهن اصفهان - 7.53
2- وحید صدیق - نفت تهران - 7.39 
3- سبحان طاهرخانی - آسان پرداخت - 7.32

 

🔹نتیجه  پرتاب وزنه:

1- شاهین جعفری - استقلال تهران - 19.05 
2- محمدحسین اسکندری - آسان پرداخت - 18.95 
3- محمدرضا طیبی - عقاب نیروی هوایی - 18.50

 

🔹نتیجه  دهگانه:

1- علی محبی - آسان پرداخت - 6197 
2- رضا دودانگه - استقلال - 5915
3- عباس نیک باف - عقاب نیروی هوایی - 5778 

 

🔹نتیجه  4 در 400 متر امدادی:

1- ذوب آهن اصفهان - 3:15.43
2- آسان پرداخت - 3:15.68 
3- نفت تهران - 3:17.83 

 

🔹نتیجه  نهایی تیمی با احتساب جمع امتیازات هر 3 مرحله :


1- آسان پرداخت - 582 
2- استقلال تهران - 520 
3- ذوب آهن اصفهان - 455.5
4- نفت تهران - 388 
5- نیروی زمینی - 255
6- دانشگاه یزد - 142 
7- عقاب نیروی هوایی -  127
8- مقاومت تهران - 120.5

 

 

ریز نتایج هفتگانه
حجم فایل : 98.6
فایل نتایج کلی
حجم فایل : 354 کیلوبایت

1

2

3

4

5

6

7

8

9

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

در پایان روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران تیم همدان پیشتاز رقابت ها است.

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش بانوان با قهرمانی استان یزد و جابه‌جایی 2 رکورد ملی در نوجوانان به پایان رسید.