اخبار مسابقات

معرفی برترین های روز نخست بانوان و آقایان

معرفی برترین های روز نخست بانوان و آقایان
مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور

معرفی برترین های روز نخست بانوان و آقایان

برترین های روز نخست مسابقات دو و میدنی داخل سالن قهرمانی کشور در بخش بانوان و آقایان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی، روز نخست مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی کشور گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بخش بانوان و آقایان با حضور 300 ورزشکار از استان های سراسر کشور از صبح امروز پنجشنبه 18 بهمن ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران پیگیری شد و نتایج و نفرات برتر نیز مشخص شدند.

 

نتایج بخش بانوان:

نتیجه ۶۰ متر بامانع

۱- الناز کمپانی - گلستان - ۸.۹۳

۲- فائزه آشورپور - خراسان رضوی - ۸.۹۶

۳- جمیله سیفی - خراسان رضوی - ۹.۳۳

 

تیجه ۱۵۰۰ متر

۱- تکتم دستاربندان - خراسان رضوی - ۴:۴۸.۴۳

۲- مریم محمودی - زنجان - ۴:۵۲.۲۴

۳- پریچهر شاهی - تهران الف - ۵:۰۰.۰۳

 

نتیجه: پرتاب وزنه

۱- مریم نوروزی - فارس - ۱۲.۴۲

۲- الهام سادات هاشمی - مازندران - ۱۲.۳۹

۳- ثنا دادرس - تهران الف - ۱۲.۲۹

 

نتیجه ۴۰۰ متر

۱- زهرا مرادی - سیستان و بلوچستان - ۵۸.۱۶

۱- فائزه نسایی- خراسان رضوی - ۵۸.۱۶

۳- مریم محبی - کیش - ۵۸.۲۴

 

نتیجه پرش ارتفاع

۱- آیلین بابکی - گلستان - ۱.۷۵

۲- سپیده توکلی - تهران الف - ۱.۷۵

۳- مهدیه زعیمی - تهرات الف - ۱.۶۰

 

نتایج بخش آقایان

 

نتیجه ۶۰متر

۱- سیدمهران حسینی - مازندران - ۶.۷۶

۲- مهدی رضایی - قم - ۶.۷۹

۳- میثم رشیدی - کردستان - ۶.۸۳

 

نتیجه ۴۰۰ متر

۱- علی خدیور - کیش - ۴۸.۰۳

۲- مهدی رحیمی - اصفهان - ۴۸.۵۷

۳- رضا ملک پور - قم - ۴۹.۳۶

 

نتیجه پرش سه گام

۱- وحید صدیق - مازندران - ۱۵.۵۰

۲- سید هادی مداحی - گلستان - ۱۵.۴۰

۳- حمیدرضا کیا - گلستان - ۱۵.۰۵

 

نتیجه پرش ارتفاع

۱- کیوان قنبرزاده - مازندران - ۲.۱۴

۲- سیاوش سلیمی - لرستان - ۲.۱۴

۳- حسین بیزار - تهران الف - ۲.۰۰

 

نتیجه پرتاب وزنه

۱- مهدی غلامی - ایلام - ۱۸.۵۳

۲- محمدحسین اسکندری - قم - ۱۸.۳۱

۳- محمدرضا طیبی - مازندران - ۱۷.۹۳

 

1

2

5

3

4

6

7

8

9

10

11

12

قهرمانی جعفرآبادی و زورآوند در مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی قهرمانی کشور

قهرمانی جعفرآبادی و زورآوند در مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی قهرمانی کشور

زهرا جعفرآبادی و حمیدرضا زورآوند به عناوین نخست مسابقه 20 کیلومتر پیاده روی قهرمانی کشور رسیدند.

مازندران فاتح عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آقایان کشور

مازندران فاتح عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آقایان کشور

استان مازندران به عنوان قهرمانی مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آقایان کشور رسید.

قهرمانی خراسان رضوی در مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان کشور

قهرمانی خراسان رضوی در مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان کشور

خراسان رضوی قهرمان مسابقات دو و میدانی داخل سالن بانوان کشور شد.