اخبار مسابقات

معرفی برترین های مرحله نخست لیگ امید پسران

معرفی برترین های مرحله نخست لیگ امید پسران

معرفی برترین های مرحله نخست لیگ امید پسران

برترین های مرحله نخست مسابقات لیگ امید پسران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی، مرحله نخست مسابقات دو و میدانی لیگ امید ایران با حضور ورزشکاران پسر دعوت شده از سوی فدراسیون دو میدانی از عصر امروز (یکشنبه) 11 شهریورماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

برابر آیین نامه مصوب مسابقات لیگ امید در مرحله نخست، مواد 200 متر، 110 متربامانع، 800 متر، 3000 متر بامانع، 10 کیلومتر پیاده روی، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، پرش طول و پرش ارتفاع پیگیری شد که با اعلام رکوردهای حدنصاب جایزه، هر ورزشکاری که موفق به ثبت آن شود از سوی فدراسیون دو و میدانی جایزه دریافت خواهد کرد.

نتایج برترین های مرحله نخست مسابقات لیگ امید پسران به شرح زیر است:
 

🔹نتیجه 110 متر بامانع
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 14.30

1- رضا بحرینی - کیش - 14.43 
2- علی سلامتیان - قم - 14.47 
3- محمدحسین رفعتی - تهران - 15.36

 

🔹نتیجه 200متر
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 21.50

1- مهدی رضایی - قم - 21.97
2- میثم رشیدی - کردستان - 22.25
3- علی سلیمانی - خراسان رضوی - 22.36

 

🔹نتیجه 800 متر
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 1:52.00

1- امید امیریان - سیستان و بلوچستان(منطقه آزاد چابهار) - 1:53.88 
2- مهدی جعفری - چهارمحال و بختیاری - 1:54.77
3- امیر فرزام صفری - کرمانشاه - 1:55.80 

 

🔹نتیجه پرش طول
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 7.40

1- محمدرضا بهروزی - مرکزی - 6.99 
2- مهدی ندرلو - زنجان - 6.67 
3- رضا کفایتی - تهران - 6.59 

 

🔹نتیجه  پرتاب نیزه
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 66.00

1- علی فتحی گنجی - لرستان - 60.82 
2- رضا بارانی - خراسان شمالی - 50.20 
3- سجاد افشون - کهگیلویه و بویراحمد - 49

 

🔹نتیجه 3000 متر بامانع
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 9:30.00

1- مهدی صدری - همدان - 10:20.58
2- میلاد رضایی - اردبیل - 10:30.37
3- محمدرضا جهانگردی - همدان - 10:0.48 

 

🔹نتیجه پرش ارتفاع
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 2.08

1- حسین بیزار - تهران - 2.00 
2- مهدی خدادای - مازندران - 1.94 
3- علی پورحاجی - آذربایجان غربی - 1.88 

 

🔹نتیجه پرتاب دیسک
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 54.00

1-محمدرضا رحمانی فر - فارس - 51.88 
2- رضا صمیمی - چهارمحال و بختیاری - 46.44
3- پارسا ترابی - مرکزی - 43.48 

 

🔹نتیجه 10 کیلومتر پیاده روی
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 47:20.00 

🥇آرمین شاه ملکی - همدان - 47:07.86
🥈امیررضا بختیاری - همدان - 50:55.86
🥉امید مهدوی - کرمان - 5:57.86

فایل نتایج کلی
حجم فایل : 104 کیلوبایت

1

2

3

4

5

6

7

8

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

در پایان روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران تیم همدان پیشتاز رقابت ها است.

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش بانوان با قهرمانی استان یزد و جابه‌جایی 2 رکورد ملی در نوجوانان به پایان رسید.