اخبار مسابقات

معرفی برترین های مرحله نخست لیگ امید پسران

معرفی برترین های مرحله نخست لیگ امید پسران

معرفی برترین های مرحله نخست لیگ امید پسران

برترین های مرحله نخست مسابقات لیگ امید پسران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی، مرحله نخست مسابقات دو و میدانی لیگ امید ایران با حضور ورزشکاران پسر دعوت شده از سوی فدراسیون دو میدانی از عصر امروز (یکشنبه) 11 شهریورماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد.

برابر آیین نامه مصوب مسابقات لیگ امید در مرحله نخست، مواد 200 متر، 110 متربامانع، 800 متر، 3000 متر بامانع، 10 کیلومتر پیاده روی، پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، پرش طول و پرش ارتفاع پیگیری شد که با اعلام رکوردهای حدنصاب جایزه، هر ورزشکاری که موفق به ثبت آن شود از سوی فدراسیون دو و میدانی جایزه دریافت خواهد کرد.

نتایج برترین های مرحله نخست مسابقات لیگ امید پسران به شرح زیر است:
 

🔹نتیجه 110 متر بامانع
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 14.30

1- رضا بحرینی - کیش - 14.43 
2- علی سلامتیان - قم - 14.47 
3- محمدحسین رفعتی - تهران - 15.36

 

🔹نتیجه 200متر
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 21.50

1- مهدی رضایی - قم - 21.97
2- میثم رشیدی - کردستان - 22.25
3- علی سلیمانی - خراسان رضوی - 22.36

 

🔹نتیجه 800 متر
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 1:52.00

1- امید امیریان - سیستان و بلوچستان(منطقه آزاد چابهار) - 1:53.88 
2- مهدی جعفری - چهارمحال و بختیاری - 1:54.77
3- امیر فرزام صفری - کرمانشاه - 1:55.80 

 

🔹نتیجه پرش طول
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 7.40

1- محمدرضا بهروزی - مرکزی - 6.99 
2- مهدی ندرلو - زنجان - 6.67 
3- رضا کفایتی - تهران - 6.59 

 

🔹نتیجه  پرتاب نیزه
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 66.00

1- علی فتحی گنجی - لرستان - 60.82 
2- رضا بارانی - خراسان شمالی - 50.20 
3- سجاد افشون - کهگیلویه و بویراحمد - 49

 

🔹نتیجه 3000 متر بامانع
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 9:30.00

1- مهدی صدری - همدان - 10:20.58
2- میلاد رضایی - اردبیل - 10:30.37
3- محمدرضا جهانگردی - همدان - 10:0.48 

 

🔹نتیجه پرش ارتفاع
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 2.08

1- حسین بیزار - تهران - 2.00 
2- مهدی خدادای - مازندران - 1.94 
3- علی پورحاجی - آذربایجان غربی - 1.88 

 

🔹نتیجه پرتاب دیسک
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 54.00

1-محمدرضا رحمانی فر - فارس - 51.88 
2- رضا صمیمی - چهارمحال و بختیاری - 46.44
3- پارسا ترابی - مرکزی - 43.48 

 

🔹نتیجه 10 کیلومتر پیاده روی
▪️حدنصاب دریافت جایزه: 47:20.00 

🥇آرمین شاه ملکی - همدان - 47:07.86
🥈امیررضا بختیاری - همدان - 50:55.86
🥉امید مهدوی - کرمان - 5:57.86

فایل نتایج کلی
حجم فایل : 104 کیلوبایت

1

2

3

4

5

6

7

8

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی در بخش بانوان به پایان رسید.

برگزاری رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان

برگزاری رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان

رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان مردان با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان

مسابقات دو و میدانی بانوان انتخابی تیم ملی بزرگسالان برگزار شد.