اخبار مسابقات

پایان روز نخست با پیشتازی فولاد مبارکه سپاهان/ 3 ورزشکار لهستانی در لیگ دو و میدانی ایران

پایان روز نخست با پیشتازی فولاد مبارکه سپاهان/ 3 ورزشکار لهستانی در لیگ دو و میدانی ایران
​مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور

پایان روز نخست با پیشتازی فولاد مبارکه سپاهان/ 3 ورزشکار لهستانی در لیگ دو و میدانی ایران

روز نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور با پیشتازی تیم فولاد مبارکه سپاهان خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی، روز نخست از مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان با حضور تیم های آسان پرداخت، نفت تهران، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، دانشگاه آزاد، دانشگاه یزد، شهدای نزاجا، مقاومت تهران، پلیمر خلیج فارس خرم آباد، مس کرمان، مس سونگون و دانشگاه علوم پزشکی ایران صبح امروز در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد و عصر امروز با پیگری ادامه مسابقات با پیشتازی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان خاتمه یافت.

در جدول رده بندی مرحله دوم مسابقات دو ومیدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان، تیم های آسان پرداخت، مس سونگون و نفت تهران تا پایان روز نخست رقابت ها در رتبه های دوم تا چهارم با اختلاف امتیازی ناچیزی حضور دارند.

در این دوره از رقابت ها 3 ورزشکار لهستانی از تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد به خدمت گرفته شدند که برابر آیین نامه مصوب برگزاری مسابقات لیگ هر تیم می تواند 3 ورزشکار خارجی به خدمت بگیرد. این اقدام که با رایزنی مسئولین تیم پلیمر خلیج فارس خرم آباد صورت گرفته، پس از شناسایی این ورزشکار که دارای رنکینگ های مطلوب در سطح بین الملل هستند از تقاط قوت برگزاری مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور بود.

نتایج برترین های روز نخست به شرح زیر است:
 

نتیجه ۱۰۰۰۰متر پیاده روی

۱- لوکا نیزلیک - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - ۴۴:۱۷.۷۶
۲- حمیدرضا زورآوند - نفت تهران - ۴۴:۲۶.۶۰
۳- علیرضا بختیاری - مس سونگون - ۴۶:۳۹.۳۱

نتیجه ۱۱۰متر بامانع

۱- مهدی پیرجهان - مس سونگون - ۱۴.۵۷
۲- علی سلامتیان - آسان پرداخت - ۱۴.۸۲
۳- سیدمرتضی حسینی - دانشگاه آزاد - ۱۴.۸۶

نتیجه ۱۰۰متر

۱- رضا قاسمی - فولاد مبارکه - ۱۰.۶۹
۲- مهران حسینی - آسان پرداخت - ۱۰.۷۸
۳- میثم رشیدی - فولاد مبارکه سپاهان - ۱۰.۸۶

نتیجه ۴۰۰متر

۱- علی خدیور - آسان پرداخت - ۴۷.۰۳
۲- علی سلیمانی - مس سونگون - ۴۷.۲۳
۳- فرشاد اداوی - فولاد مبارکه سپاهان - ۴۷.۶۹

نتیجه 5000 متر

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 15:19.68 
2- خلیل ناصری - مس سونگون - 15:21.62 
3- مرتضی بیرانوند - شهدای نزاجا - 15:23.84

نتیجه پرش ارتفاع 

1- کیوان قنبرزاده - فولاد مبارکه سپاهان - 2.18 
2- مهدی نشان - دانشگاه آزاد - 2.05
2- علی سهرابی - دانشگاه یزد - 2.05 

نتیجه پرش سه گام 

1- وحید صدیق - نفت تهران - 16.03 
2- کارول هافمن - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - 15.90 
3- حمیدرضا کیا - آسان پرداخت - 15.62 

نتیجه پرتاب وزنه 

1- شاهین جعفری - مس کرمان - 18.70 
2- عبدالله جمشیدی - دانشگاه آزاد - 18.57 
3- محمدرضا طیبی - نفت تهران - 18.31 

نتیجه پرتاب نیزه  

1- یونس یوسف وند - پلیمر خلیج فارس خرم آباد - 72.02 
2- ایوب آرخی - نفت تهران - 71.13 
3- صادق خادمی - مس کرمان - 69.24 

نتیجه 4 در 100 متر امدادی 

1- فولاد مبارکه سپاهان - 41.20 
2- آسان پرداخت - 42.25
3- مس سونگون - 42.73 

نتیجه 1500 متر 

1- مسلم نیادوست - فولاد مبارکه سپاهان - 3:49.31 
2- محمد جعفری - شهدای نزاجا - 3:50.86 
3- علی فهیمی - شهدای نزاجا - 3:51.43 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

همدان و چهارمحال و بختیاری قهرمان نوجوانان و جوانان شدند

همدان و چهارمحال و بختیاری قهرمان نوجوانان و جوانان شدند

مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در استان قزوین با قهرمانی استان همدان در رده سنی نوجوانان و استان چهارمحال و بختیاری در رده سنی جوانان همراه بود.

میزبان بر سکوی نخست تیمی ایستاد/ همتی قهرمان شد

میزبان بر سکوی نخست تیمی ایستاد/ همتی قهرمان شد

در مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش آقایان استان ایلام در بخش تیمی به عنوان نخست رسید و همایون همتی قهرمان بخش انفرادی شد.

تهران فاتح عنوان قهرمانی مسابقه دو صحرانوردی بانوان کشور/ پریسا عرب بازهم اول شد

تهران فاتح عنوان قهرمانی مسابقه دو صحرانوردی بانوان کشور/ پریسا عرب بازهم اول شد

تیم تهران به عنوان نخست مسابقه دو صحرانوردی قهرمانی بزرگسالان کشور در بخش بانوان دست یافت.