اخبار مسابقات

پایان روز نخست مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور(آقایان)

پایان روز نخست مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور(آقایان)

پایان روز نخست مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور(آقایان)

روز نخست مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور با معرفی برترین ها به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی، روز نخست از مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش آقایان با حضور 235 ورزشکار در قالب تیم‌های نفت تهران، آسان پرداخت، ذوب آهن اصفهان، استقلال تهران، نیروی زمینی، عقاب نیروی هوایی، اداره بهداشت نیروی هوایی، دانشگاه یزد، مقاومت تهران، رهای کیش، منطقه آزاد اروند و آکادمی تکنیک سمنان از صبح امروز (چهارشنبه) 18 مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد و عصر امروز نیز با پیگیری ادامه رقابت‌ها خاتمه یافت.

در پایان روز نخست مسابقات، تیم‌های استقلال تهران، ذوب آهن اصفهان و نفت تهران با پیشی گرفتن از دیگر تیم‌ها، پیشتاز هستند و فردا نیز با برگزاری ادامه رقابت‌ها، تیم قهرمان مشخص خواهد شد.

نتایج برترین‌های روز نخست به شرح زیر است:

 

🔹نتیجه 100 متر:

1- سیدمهران حسینی - نفت تهران - 10.44 
2- رضا قاسمی - استقلال تهران - 10.49 
3- حسن تفتیان - آسان پرداخت - 10.51 

 

🔹نتیجه 110 متر بامانع:


1- میلاد سیار - نیروی زمینی - 14.37 
2- امین برزی - استقلال تهران - 14.42 
3- علی سلامتیان - ذوب آهن اصفهان - 14.79

 

🔹نتیجه پرش ارتفاع:

1- کیوان قنبرزاده - نفت تهران - 2.14
2- محمدرضا وظیفه دوست - نفت تهران - 2.14 
3- عباس عمادی - استقلال تهران - 2.10 

🔹نتیجه پرتاب دیسک:

1- بهنام شیری - آسان پرداخت - 58.52 
2- حسین رسولی - استقلال تهران - 56.69 
3- امید ایواز - استقلال تهران - 56.69

🔹نتیجه 400 متر:


1- مهدی رحیمی - استقلال تهران - 47.28 
2- میلاد ناصح جهانی - ذوب آهن اصفهان - 47.81 
3- علی سلیمانی - دانشگاه یزد - 48.39 

🔹نتیجه 1500 متر:

1- سید امیر زمان پور - آسان پرداخت - 3:47.17
2- مسلم نیادوست - نفت تهران - 3:47.70 
3- محمد جعفری آخماز - نیروی زمینی - 3:49.19 

🔹نتیجه پرتاب نیزه:

1- ایوب آرخی - نفت تهران - 71.19 
2- صادق خادمی - استقلال تهران - 68.53 
3- مصطفی نیکخواه - استقلال تهران - 66.83 

🔹نتیجه 5000 متر:
1- خلیل ناصری - آسان پرداخت - 15:17.73
2- مرتضی بیرانوند - نیروی زمینی - 15:19.04 
3- جواد علیزاده - ذوب آهن اصفهان - 15:22.17

🔹نتیجه 4 در 100 متر ا مدادی:

1- استقلال تهران - 41.08 
2- آسان پرداخت - 41.62 
3- نفت تهران - 42.12 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

در پایان روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران تیم همدان پیشتاز رقابت ها است.

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش بانوان با قهرمانی استان یزد و جابه‌جایی 2 رکورد ملی در نوجوانان به پایان رسید.