اخبار مسابقات

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی در بخش بانوان به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی، مسابقات دو و میدانی(رکوردگیری) انتخابی تیم ملی بزرگسالان با شرکت ورزشکاران دعوت شده از سوی فدراسیون دو و میدانی در 2 بخش آقایان و بانوان از صبح امروز (پنجشنبه) 15 فروردین ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد که در جریان برگزاری این رقابت ها نیز در بخش بانوان 3 رکورد ملی بهبود یافت.

در ماده 400 متر بامانع شهلا محمودی با زمان 1:00.04 دقیقه رکورد ملی این ماده را شکست. پیش از این نیز محمودی با زمان 1:00.11 دقیقه رکورددار این ماده بود.

در ماده 100 متر بامانع الناز کمپانی با زمان 14.10 ثانیه رکورد ملی این ماده را بهبود بخشید. کمپانی پیش از این نیز با رکورد 14.40 ثانیه رکورددار 100 متر بامانع بانوان ایران بود.

ژاله کاردان با پرتابی به طول 51.48 متر رکوردملی پرتاب دیسک بانوان ایران را بهبود بخشید. او نیز پیش از این با رکورد 51.30 رکورددار این ماده بود.

نتایج کلی مسابقات رکوردگیری انتخابی تیم ملی به شرح زیر است:

نتیجه پرش ارتفاع:

۱- سپیده توکلی - ۱.۷۸

۲- آیلین بابکی - ۱.۷۸


نتیجه 400 متر بامانع:

۱- شهلا محمودی - ۱:۰۰.۰۴ (رکورد جدید ملی)

۲- محدثه ابراهیم پور - ۱:۰۵۰۳

 

نتیجه پرتاب دیسک:

۱- ژاله کاردان -۵۱.۴۸ (رکورد جدید ملی)

۲- الهام سمرقندیان - ۴۴.۵۷

 

نتیجه پرتاب نیزه:

۱- سحر ضیایی - ۴۷.۵۹

 

نتیجه ۱۰۰متر بامانع:

۱- الناز کمپانی - ۱۴.۱۰ (رکورد جدید ملی)

 

نتیجه ۲۰۰ متر:

۱- الهام کاکلی - ۲۴.۶۸

۲- مریم‌محبی - ۲۴.۹۷

۳- فرنوش آقایی - ۲۵.۹۷

۴- نیایش مصدقی - ۲۶.۰۳

 

نتیجه پرتاب چکش:

۱- زهرا عرب رستمی - ۵۱.۰۹

۲- ریحانه آرانی - ۵۰.۷۳

 

نتیجه ۱۱۰ متر بامانع :

۱- میلاد سیار - ۱۴.۳۸

۲- علی سلامتیان - ۱۴.۸۳

 

نتیجه ۱۰۰ متر:

۱- رضا قاسمی - ۱۰.۵۸

۲- سیدمهران حسینی - ۱۰.۷۰

۳- مهدی رضایی - ۱۰.۷۶

۴- فرشاد اداوی - ۱۰.۷۷

 

نتیجه ۴۰۰ متر:

۱-مهدی رحیمی - ۴۷.۳۲

۲- سهند توانایی - ۴۸.۹۷

۳- محمدرضا دهقانی - ۴۹.۶۷

 

نتیجه ۱۵۰۰متر:

۱- مسلم‌نیادوست - ۳:۴۵.۵۳

۲- علی فهیمی - ۳:۴۶.۸۰

۳- محمد جعفری آخماز - ۳:۴۹.۵۵

۴- سید امیر زمانپور - ۳:۵۱.۲۰

 

نتیجه پرش ارتفاع:

۱- کیوان قنبرزاده - ۲.۲۳

۲- رضا سلیمی - ۲.۱۰

۳- حسین بیزار - ۲.۰۵

 

نتیجه پرتاب وزنه:

۱- شاهین مهردلان - ۱۸.۵۸

۲- مهدی غلامی - ۱۸.۰۸

۳- علی ثمری - ۱۸.۰۵

۴- محمدرضا طیبی - ۱۷.۸۳

۵- شاهین‌جعفری - ۱۷.۵۸

 

نتیجه ۳۰۰۰ متر بامانع:

۱- بهزاد مصطفوی - ۹:۱۴.۸۶

۲- علی غریب - ۹:۵۸.۰۱

 

نتیجه پرتاب چکش:

۱- رضا مقدم - ۷۰.۵۲

 

نتیجه پرش طول:

1- میلاد دریساوی – 7.58

2- محمد قائدزاده – 7.57

3- سبحان طاهرخانی – 7.35


نتیجه 400 متر بامانع:
1- رضا ملک پور - 51.45
2- جواد شوریابی - 52.66
3- رضا مقدمی - 58.35

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

تغییر زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور

تغییر زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور

زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور تغییر کرد.

اعلام برنامه زمان بندی مسابقات دو و میدانی تا پایان نیمه اول سال

اعلام برنامه زمان بندی مسابقات دو و میدانی تا پایان نیمه اول سال

برنامه زمان بندی برگزاری مسابقات تا پایان نیمه اول سال از سوی کمیته مسابقات فدراسیون دو و میدانی اعلام شد.

برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور در شهر کرد

برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور در شهر کرد

رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.