اخبار مسابقات

پیشتازی آسان پرداخت، استقلال و نفت تهران در پایان روز نخست

پیشتازی آسان پرداخت، استقلال و نفت تهران در پایان روز نخست
مرحله نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور (آقایان)

پیشتازی آسان پرداخت، استقلال و نفت تهران در پایان روز نخست

در پایان روز نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان تیم های آسان پرداخت، استقلال و نفت تهران پیشتاز هستند.

به گزارش روابط عمومی، مرحله نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور در بخش آقایان با شرکت 200 ورزشکار از تیم های نفت تهران، آسان پرداخت، ذوب آهن اصفهان، استقلال، عقاب نیروی هوایی، نیروی زمینی، اداره بهداشت نیروی هوایی، مقاومت تهران، رهای کیش، آکادمی تکنیک سمنان، منطقه آزاد اروند و دانشگاه یزد از صبح امروز (پنجشنبه) 5 مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد و عصر امروز با معرفی نفرات برتر و پیشتازی 3 تیم برتر آسان پرداخت، استقلال و نفت تهران در روز نخست خاتمه یافت.

 

نتایج برترین های روز نخست به شرح زیر است:

 

 

🔹نتیجه 10 هزار متر پیاده روی


1- حمیدرضازورآوند - نفت تهران - 42:21.24
2- آرمین شاه ملکی - آسان پرداخت - 46:38.98 
3- ابراهیم رحیمیان - آسان پرداخت - 47:08.90 

🔹نتیجه 400 متر 

1- مهدی رحیمی - استقلال - 47.48 
2- میلاد ناصح جهان - ذوب آهن اصفهان - 47.80 
3- فرشاد کردلو - نیروی زمینی - 48.25 

🔹نتیجه 1500 متر 

1- محمد جعفری آخماز - نیروی زمینی - 3:57.30 
2- مسلم نیادوست - نفت تهران - 3:58.41 
3- سید امیر زمانپور - آسان پرداخت - 4:02.47 

🔹نتیجه پرتاب دیسک 

1- حسین رسولی - استقلال تهران - 54.50 
2- سجاد پیرآیقرچمن - ذوب آهن اصفهان - 53.35 
3- امید ایواز - استقلال تهران - 52.37 

🔹نتیجه پرش ارتفاع 


1- کیوان قنبرزاده - نفت تهران - 2.14
2- عباس عمادی - استقلال تهران - 2.14
3- رضا سلیمی - ذوب آهن اصفهان - 2.10 


🔹نتیجه پرش سه گام 

1- وحید صدیق - نفت تهران - 15.82 
2- میلاد دریساوی - ذوب آهن اصفهان - 15.66 
3- حمیدرضا کیا - آسان پرداخت - 15.61 

🔹نتیجه 110 متر بامانع 

1- میلاد سیار - نیروی زمینی - 14.30 
2- امین برزی - استقلال تهران - 14.68 
3- رضا بحرینی - رهای کیش - 15.01 

🔹نتیجه 100 متر 

1- رضا قاسمی - استقلال تهران - 10.45 
2- سبحان طاهرخانی - آسان پرداخت - 10.68 
3- فرشاد ادواری - استقلال تهران - 10.80 

🔹نتیجه  4 در 100 متر امدادی 

1- استقلال تهران - 41.66 
2- آسان پرداخت - 42.66 
3- نفت تهران - 42.91 


🔹نتیجه پرتاب نیزه

1- ایوب آرخی - نفت تهران - 70.15
2- یونس یوسف وند - ذوب آهن - 56.39 
3- امید تاجی - آسان پرداخت - 64.17 

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

حضور مسئولین ورزش کشور در مراسم افتتاحیه/پیشتازی همدانی ها در پایان روز نخست

در پایان روز نخست المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران تیم همدان پیشتاز رقابت ها است.

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

یزدی‌ها شگفتی ساز مسابقات دختران/ جام قهرمانی به دارالعباد رفت

المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش بانوان با قهرمانی استان یزد و جابه‌جایی 2 رکورد ملی در نوجوانان به پایان رسید.