اخبار مسابقات

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند
در پایان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران

کاپ قهرمانی به فارس رسید/ تهران الف و یزد دوم و سوم شدند

تیم فارس قهرمان المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی پسران شد.

به گزارش روابط عمومی، المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی در بخش پسران که با شرکت 260 ورزشکار رده سنی 11 دی ماه 1380 تا 29 اسفند 1383 از سراسر استان‌های کشور از صبح دیروز (جمعه) 11 آبان ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، عصر امروز با پیگیری ادامه رقابت‌ها در روز پایانی و قهرمانی تیم فارس به پایان رسید.

تیم‌های تهران الف و یزد نیزعنوان‌های دوم و سوم را کسب کردند.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز به برترین‌ها با حضور مجید کیهانی، رییس فدراسیون دو و میدانی، هاشم صیامی دبیر فدراسیون، حمید فردین پور، نایب رییس فدراسیون، عباس فتحی، مسئول کمیته برگزاری مسابقات و لیگ و تنی چند از روسای هیأت‌های دو و میدانی استان‌ها برگزار شد.

برابر آیین نامه برگزاری المپیاد استعدادهای برتر دو و میدانی به نفرات برتر هر ماده مبلغ 7 میلیون ریال، نفرات دوم 5 میلیون ریال و نفرات سوم نیز جایزه 3 میلیون ریالی اهدا شد.

نتایج برترین‌های روز پایانی به شرح زیر است:

نتیجه رله:

1- گلستان - 2:06.93 
2- خراسان رضوی - 2:07.71 
3- خوزستان - 2:07.82 

 

نتیجه پرش بانیزه:

1- مصطفی جمشیدزهی - یزد - 3.60
2- پرهام شمس - تهران الف - 3.30
3- سیدرضا حسینی - یزد - 2.80

 

نتیجه 400متر بامانع:

1- دانیال بی باک - بوشهر - 54.67 
2- سیدعرفان ناصری - خراسان رضوی - 58.04 
3- سجاد مشهدی - خراسان رضوی - 58.36 

 

نتیجه دهگانه:

1- سیدرضا حسینی - یزد - 4689 امتیاز
2- علی حسن پور - خوزستان - 3982 امتیاز
3- عرفان اویسی - خراسان رضوی - 3817 امتیاز

 

نتیجه 800 متر:

1- امیرفرزادم صفری - کرمانشاه - 1:58.19 
2- علیرضا حاج هاشمی - اصفهان -1:58.87 
3- محمدحسین طیبی - تهران الف - 2:01.78 

 

نتیجه 200 متر:

1- بنیامین یوسفی - فارس - 22.34 
2- محمدهادی صالح نیا - کرمان - 23.18 
3- مبین کمی نژاد - گلستان - 23.28 

 

نتیجه پرتاب نیزه:

1- مهدی عنایتی عیلامی - ایلام - 56.15
2- محمداسماعیل زمانی - بوشهر - 47.98 
3- سیدعلیرضا کاظمی - البرز - 47.83 

 

نتیجه 3000 متر:

1- علیرضا ثمودی - آذربایجان شرقی - 8:59.37 
2- امیرمهدی سهرابی - اصفهان - 9:39.84 
3- مهدی لقمانی ادهم - همدان - 9:41.35

 

نتیجه پرش طول:

1- حسین بیزار - تهران الف - 7.02 
2- مرتضی عباس پور - خوزستان - 6.63 
3- علی بابایی - آذربایجان شرقی - 6.46 

 

نتیجه پرتاب دیسک:

1- محمدرضا رحمانی فر - فارس - 55.64 
2- صادق صمیمی - چهارمحال و بختیاری - 48.32
3- مهدی رسولی - مرکزی - 45.31 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

تغییر زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور

تغییر زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور

زمان برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور تغییر کرد.

اعلام برنامه زمان بندی مسابقات دو و میدانی تا پایان نیمه اول سال

اعلام برنامه زمان بندی مسابقات دو و میدانی تا پایان نیمه اول سال

برنامه زمان بندی برگزاری مسابقات تا پایان نیمه اول سال از سوی کمیته مسابقات فدراسیون دو و میدانی اعلام شد.

برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور در شهر کرد

برگزاری مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور در شهر کرد

رقابت های دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر و پسر کشور به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.