اخبار مسابقات

کسب 2 مدال برنز ملی پوشان تیم ملی نوجوانان دو و میدانی ایران در پایان روز نخست

کسب 2 مدال برنز ملی پوشان تیم ملی نوجوانان دو و میدانی ایران در پایان روز نخست
سومین دوره مسابقات دوو میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا (هنگ کنگ 2019)

کسب 2 مدال برنز ملی پوشان تیم ملی نوجوانان دو و میدانی ایران در پایان روز نخست

ملی پوشان تیم ملی نوجوانان دو ومیدانی ایران در پایان روز نخست سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا (هنگ کنگ 2019) به 2 مدال برنز دست یافتند.

به گزارش روابط عمومی، روز نخست سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح امروز (جمعه) 24 اسفندماه در ورزشگاه شهر هونگ هو کشور هنگ کنگ پیگیری شد و ملی پوشان تیم ملی نوجوانان ایران موفق شدند به 2 مدال برنز دست یابند.

 

اولین مدال را شادکام دشت کرد

سیده فاطمه سیما شادکام نماینده شایسته تیم ملی نوجوانان ایران موفق شد با نمایشی دیدنی در مسابقه 2000 متر بامانع ضمن آسیب دیدگی اش با ثبت رکورد  7:32.53 دقیقه به مدال برنز دست یافته و اولین مدال تیم ملی کشورمان را در این مسابقات به ارمغان آورد. در این رقابت ورزشکاری از کشور ژاپن با رکورد 7:06.53 دقیقه قهرمان شد و ورزشکاری از کشور قزاقستان نیز با زمان 7:22.88 دقیقه به عنوان دومی رسید.

 

دومین مدال برنز تیم ملی ایران بر گردن نوری

سهند نوری ملی پوش شایسته تیم ملی نوجوانان ایران در ماده پرتاب چکش موفق شد با پرتابی به طول 65.85  متر به مقام سومی دست یابد. در این ماده ورزشکاری از هند با رکورد 69.63 قهرمان شد و پرتابگر چینی نیز با رکورد 66.64 متر دوم شد.

 

عرب رستمی چهارم شد ولی رکورد ملی نوجوانان را شکست

زهرا عرب رستمی، نماینده شایسته تیم ملی نوجوانان دو و میدانی ایران در جریان مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در ماده پرتاب چکش با ثبت رکورد ۵۸.۷۹ متر ضمن شکستن رکورد ملی پرتاب چکش نوجوانان ایران در عین شایستگی در هوایی کاملا بارانی به مقام چهارم دست یافت. ورزشکاری از کشور چین تایپه با رکورد ۶۲.۸۰ قهرمان شد و پرتابگرانی از هند و چین نیز به ترتیب با رکوردهای ۶۱.۹۳ و ۵۹.۹۰ متر دوم و سوم شدند.
لازم به یادآوری است، پیش از این ریحانه آرانی، ملی پوش شایسته کشورمان با رکورد 57.36 متر رکورد دار این ماده بود

 

عباس پور در 110 متر بامانع پنجم شد

مرتضی عباسپور نماینده شایسته تیم ملی نوجوانان ایران که با زمان 14.72 ثانیه به مرحله نهایی راه یافته بود، در دور نهایی 110 متربامانع با ثبت رکورد 14.12 ثانیه به مقام پنجمی رسید. ورزشکار مالزیایی با رکورد 13.60 ثانیه قهرمان شد و ورزشکاری از ژاپن نیز با رکورد 13.64 ثانیه به مقام دومی رسید.

 

هشتمی ثمودی در 1500 متر

امیررضا ثمودی ملی پوش شایسته تیم ایران که نماینده ماده 1500 متر بود با زمان 4:09.02 دقیقه به مقام هشتمی دست یافت.

در این ماده ورزشکار کره ای با رکورد 3:56.36 دقیقه قهرمان شد و ورزشکاری از ژاپن نیز با زمان 3:56.56 دقیقه به عنوان دومی رسید.

 

صعود بیگم جانی و قاسم بابایی به نیمه نهایی 100 متر/ امیری پور با خطا حذف شد

در دور مقدماتی 100 متر بانوان، تیم ملی ایران 2 نماینده داشت. ساناز امیری پور در شروع مسابقه با خطا متوقف شد و دلنیا بیگم جانی ضمن کسب مقام نخست در گروه مقدماتی خود با زمان 12.36 ثانیه به دور نیمه نهایی صعود کرد. علی قاسم بابایی نیز با رکورد 10.78 ثانیه از مرحله مقدماتی به دور نیمه نهایی صعود کرد.
 

انصراف یوسفی از ادامه مسابقه 400 متر به علت مصدومیت

بنیامین یوسفی نماینده شایسته تیم ملی نوجوانان دو و میدانی ایران در ماده 400 متر به علت مصدومیت و احساس درد شدید در ناحیه پا از ادامه مسابقه انصراف داد.

ادامه رقابت های سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان آسیا از صبح فردا(شنبه) 25 اسفندماه پیگیری و روز 26 اسفندماه خاتمه می یابد.
 

1

2

3

4

5

6

7

8

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

پایان مسابقات دو و میدانی رکوردگیری، انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی بانوان

مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی با جابه‌جایی 3 رکورد ملی در بخش بانوان به پایان رسید.

برگزاری رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان

برگزاری رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی مردان

رقابت‌های دوومیدانی انتخابی تیم ملی بزرگسالان مردان با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت.

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان

برگزاری مسابقات دو و میدانی انتخابی تیم ملی در بخش بانوان

مسابقات دو و میدانی بانوان انتخابی تیم ملی بزرگسالان برگزار شد.