اخبار مسابقات

یزد قهرمان مسابقات دو ومیدانی نوجوانان دختر کشور شد/ جابجایی2 رکورد ملی

یزد قهرمان مسابقات دو ومیدانی نوجوانان دختر کشور شد/ جابجایی2 رکورد ملی

یزد قهرمان مسابقات دو ومیدانی نوجوانان دختر کشور شد/ جابجایی2 رکورد ملی

تیم یزد بر سکوی نخست مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان کشور دست یافت.

به گزارش روابط عمومی، مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان دختر کشور بزرگداشت روز المپیک که با شرکت 200 ورزشکار از استان های سراسر کشور از روز دوشنبه 10 تیرماه در شهرستان شهرکرد استان چهارمحال و بختیاری آغاز شده بود، عصر امروز دوشنبه 11 تیرماه با معرفی نفرات برتر و قهرمانی تیم یزد به پایان رسید. 

در این دوره از رقابت ها تیم های تهران و کردستان به عنوان های نایب قهرمانی و سومی دست یافتند.

همچنین در جریان برگزاری این مسابقات در ماده پرتاب وزنه زهرا بختیاری از استان همدان با پرتابی به طول 13.76 متر رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان بهبود بخشید. رکورد ملی این ماده پیش از این با 13.02 متر در اختیار کیانا تقی پور بود.

در ماده 5000 متر پیاده روی نیز فاطمه زهرا قلعه نویی از استان تهران با زمان 32:44.58 دقیقه رکورد ملی این ماده را در رده سنی نوجوانان شکست. پیش از این ثمین آهنی جان با زمان 34:14.57 دقیقه رکورد دار این ماده بود.

مراسم اهدای مدال و کاپ های تیم های برتر با حضور هاشم صیامی دبیر کل فدراسیون دو و میدانی، پریسا بهزادی نایب رییس بانوان فدراسیون، کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری، داریوش صمیمی رییس هیأت دو و میدانی استان، عباس فتحی رییس کمیته برگزاری مسابقات فدراسیون و تنی چند از دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات قهرمانی نوجوانان دختر کشور برگزار شد.

 

نتایج نفرات برتر هر دو روز به شرح زیر است:

 

نتیجه 100متر بامانع:

  1. فاطمه ادبی – یزد – 15.44
  2. برگس رضوی – خراسان رضوی – 15.45
  3. محدثه رضوی – آذربایجان شرقی – 16.97

 

نتیجه پرتاب دیسک؛

۱- مهلا محروقی - خراسان رضوی - ۴۲.۰۰

۲- زهرا نجفی - لرستان - ۳۴.۵۳

۳- زهرا بختیاری - همدان - ۳۲.۷۹

 

نتیجه ۴۰۰متر؛

۱- سوگند میرزایی - مرکزی - ۵۹.۶۰

۲- نگین آذری - تهران - ۱:۰۰.۹۷

۳- آتنا نظیف - فارس - ۱:۰۱.۴۴

 

نتیجه پرش بانیزه؛

۱- فاطمه خدایی - یزد - ۳.۰۰

۲- سمیرا کردعلی - یزد - ۲.۹۰

 

نتیجه پرش سه گام؛

۱- نجمه خرمالی - گلستان - ۱۰.۷۳

۲- سمیرا کردعلی - یزد - ۱۰.۵۷

۳- فاطمه ادبی - یزد - ۹.۹۰

 

نتیجه پرتاب وزنه؛

۱- زهرا بختیاری - همدان - ۱۳.۷۶(رکورد جدید ملی)

۲- مبینا طاهرخانی - قزوین - ۱۲.۵۳

۳- نرگس شبخیزی - زنجان - ۱۲.۲۳

 

نتیجه پرش ارتفاع؛

۱-مهیا نعیمی - تهران - ۱.۵۵

۲- فاطمه محیطی - یزد - ۱.۵۵

۳- لیلا یاری - البرز - ۱.۵۰

 

نتیجه پرش ارتفاع؛

۱-مهیا نعیمی - تهران - ۱.۵۵

۲- فاطمه محیطی - یزد - ۱.۵۵

۳- لیلا یاری - البرز - ۱.۵۰

 

نتیجه 3000 متر؛

1- سیده فاطمه سیما شادکام - خراسان رضوی - 11:58.98

2- فاطمه چناری - همدان - 12:00.83

3- نیلوفر رضایی - اصفهان - 12:03.02

 

نتیجه 1500 متر؛

1- فاطمه حسین خانی - مرکزی - 5:36.91

2- عطیه بلوچی - یزد - 5:48.78

3- معصومه کرمی - قزوین - 5:50.78

 

نتیجه ۵۰۰۰متر پیاده روی؛

۱- فاطمه زهرا قلعه نویی - تهران - ۳۲:۴۴.۵۸ (رکورد جدید ملی)

۲- زهرا کیهانی - همدان - ۳۷:۲۶.۷۷

۳- شکوفه داوری - ایلام - ۳۹:۵۵.۰۵

 

نتیجه پرش طول؛

۱- دلنیا بیگم جانی - کردستان - ۵.۲۰

۲- نجمه خرمالی - گلستان - ۴.۹۱

۳- مهشید زمان پور - چهارمحال و بختیاری - ۴.۷۷

 

نتیجه پرتاب چکش؛

۱- زهرا عرب رستمی - تهران - ۵۶.۵۰

۲- ساحل صفا طلب - تهران - ۴۶.۴۸

۳- مائده مومنی  - گلستان - ۴۵.۳۰

 

نتیجه ۴۰۰متر بامانع؛

۱- محدثه ابراهیم پور - آذربایجان شرقی - ۱:۰۲.۶۲

۲- سوگل نویدی - خراسان رضوی - ۱:۰۸.۰۰

۳- لیلا خدری - قم - ۱:۱۳.۹۰

 

نتیجه ۲۰۰۰متر بامانع؛

۱- هستی ثمری - کردستان - ۸:۵۲.۲۳

۲- معصومه موسوی - البرز - ۸:۵۹.۶۱

۳- شکیلا مسیحی - چهارمحال و بختیاری - ۹:۱۴.۶۱

 

نتیجه ۸۰۰ متر؛

۱- پانته آ قلی پور - همدان - ۲:۲۴.۰۹

۲- زهرا جهان پناه - فارس - ۲:۳۳.۴۷

۳- نازنین جمالی پور - خوزستان - ۲:۳۵.۰۵

 

نتیجه ۲۰۰متر؛

۱- ساناز امیری پور - یزد - ۲۶.۷۲

۲- نرگس رستگار - خراسان رضوی - ۲۷.۴۵

۳- آرینا محمدی - البرز - ۲۷.۶۷

 

نتیجه پرتاب نیزه؛

۱- الهام قطوری - گلستان - ۳۴.۵۵

۲- نادیا مظلوم زاده - بوشهر - ۳۰.۷۰

۳- آرزو عبدالهی - چهارمحال و بختیاری - ۳۰.۴۷

 

نتیجه رله سوئدی؛

1- آذربایجان شرقی - 2:25.85

2- خراسان رضوی - 2:29:00

3- فارس - 2:29.92

 

نتیجه هفتگانه؛

1- فاطمه محیطی زاده - یزد - 4016

2- صدف آقاجانی - کردستان - 3102

3- نازنین مالکی - یزد - 2303

 

نتیجه تیمی؛

  1. یزد – 4 طلا، 4 نقره و 2 برنز
  2. تهران – 3 طلا و 2 نقره
  3. کردستان – 3 طلا و 1 برنز
  4. خراسان رضوی – 2 طلا و 4 نقره
  5. آذربایجان شرقی و همدان – 2 طلا و 2 نقره

فایل نتایج کلی 1
حجم فایل : 79.7 کیلوبایت
فایل نتایج کلی 2
حجم فایل : 133 کیلوبایت
نتایج ریز هفتگانه
حجم فایل : 133 کیلوبایت

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

آسان پرداخت عنوان قهرمانی را هت تریک کرد/ اهدای جوایز دلاری به ورزشکاران برتر و داور بین المللی

آسان پرداخت عنوان قهرمانی را هت تریک کرد/ اهدای جوایز دلاری به ورزشکاران برتر و داور بین المللی

در پایان بیست و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش آقایان تیم آسان پرداخت برای سومین سال متوالی به عنوان قهرمانی رسید.

پایان روز نخست با پیشتازی آسان پرداخت/ کیا 2 رکورد ملی را در یک مسابقه شکست

پایان روز نخست با پیشتازی آسان پرداخت/ کیا 2 رکورد ملی را در یک مسابقه شکست

روز نخست مرحله نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش آقایان با پیشتازی تیم آسان پرداخت به پایان رسید.

دانشگاه آزاد لرستان فاتح عنوان قهرمان / 4 رکورد باشگاهی و 3 رکورد ملی شکسته شد

دانشگاه آزاد لرستان فاتح عنوان قهرمان / 4 رکورد باشگاهی و 3 رکورد ملی شکسته شد

در پایان مرحله دوم مسابقات دو و میدانی قهرمانی کشور در بخش بانوان تیم دانشگاه آزاد لرستان به مقام قهرمانی رسید.