مصاحبه ها

مسئول کمیته ردههای پایه فدراسیون دو و میدانی از اعلام نهایی اسامی ورزشکاران تیم ملی پس از ارزیابی عملکرد منتخبین خبرداد.

مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون دو و میدانی ضمن ابراز رضایت از مسابقات رکوردگیری منتخبین نوجوانان سراسر کشور در استان هرمزگان از انتخاب شایسته‌ها برای حضور در ترکیب تیم ملی خبر داد.

رییس هیأت دو و میدانی استان هرمزگان از هدف گذاری برگزاری جام بین المللی مارتن هرمز خبر داد.

رییس هیأت دو و میدانی استان سمنان گفت سعی کردیم تا میزبان خوبی برای شرکت کنندگان در مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور باشیم.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات و لیگ فدراسیون دو و میدانی معتقد است در برگزاری رقابت ها داخلی با استانداردهای بین المللی به موفقیت رسیده ایم

رییس هیأت دو و میدانی استان کردستان گفت امیدوارم که میزبان خوبی برای برگزاری مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی کشور در بخش بانوان بوده باشیم.

مربی و کارشناس دو و میدانی ایران مهمترین وظیفه مربیان و فدراسیون دو ومیدانی را حفظ و نگهداری استعدادهای این ورزش می داند.

مسئول کمیته برگزاری مسابقات و لیگ فدراسیون دو و میدانی از حضور در دوره بین المللی ناظران فنی در اندونزی ابراز خرسندی کرد.

قهرمان پیشین پرتاب چکش ایران و مربی حاضر در اردوی تدارکاتی منتخبین نوجوانان دختر و پسر، آینده‌ای خوب از عملکرد نوجوانان در مسابقات پیش روی را ارزیابی کرد.

مربی دو و میدانی ایران از اردوی منتخبین نوجوانان در تهران ابراز خشنودی کرد.

1 2 3 4 5  ... Last