مصاحبه ها

رییس فدراسیون دو و میدانی ملاک اصلی انتخاب برترین‌های دو ومیدانی برای حضور در اردوهای تدارکاتی و تیم‌های ملی را شرکت همه ورزشکاران در مسابقات قهرمانی کشور در هر 3 رده سنی قلمداد کرد.

قهرمان پرتاب دیسک آسیا به حضور در مرحله نهایی مسابقات دایموند لیگ خوش بین است.

پرتابگر وزنه دو و میدانی ایران می‌گوید در مسابقات جایزه بزرگ آسیا می‌توانستم بهتر عمل کنم ولی خبر بدی شنیدم و تمرکز لازم برای ادامه مسابقه نداشتم.

دارنده مدال نقره بازی‌های آسیایی جاکارتا معتقد است برای کسب وردی مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های المپیک برنامه ریزی برای حضور در مسابقات بزرگ نیاز است.

رییس هیأت دو ومیدانی استان مرکزی می گوید رابطه دوستانه ای با رییس فدراسیون دارد و سعی کرده برای پیشرفت دو و میدانی استان مفید باشد.

رییس هیأت دو ومیدانی استان سیستان و بلوچستان معتقد است دو و میدانی استان رشد چشمگیری داشته و رییس فدراسیون نیز در اجرای برنامه های عملیاتی دو و میدانی ایران موفق عمل کرده است.

سخنگوی سازمان تیم های ملی از اعزام 3 ملی پوش به مسابقات جایزه بزرگ آسیا در چین خبر داد.

دبیرکل فدراسیون دو و میدانی با اشاره به حمایت های فدراسیون از مربیان داخلی ضمن شرح حمایت های صورت گرفته از آنها اعلام کرد درب های فدراسیون به روی تمام فعالان دو و میدانی برای رفع مشکلات‌شان باز است.

دونده دوهای نیمه استقامت و استقامت ضمن ابراز خرسندی از مربیگری پدرش معتقد است در صورت حمایت مسئولین نتایج بهتری برای منافع ملی حاصل خواهد شد.

1 2 3 4 5  ... Last