رضایی: نتایج خوبی در رکوردگیری بندرعباس کسب شد/ بهترین ها به هنگ کنگ می روند

رضایی: نتایج خوبی در رکوردگیری بندرعباس کسب شد/ بهترین ها به هنگ کنگ می روند

رضایی: نتایج خوبی در رکوردگیری بندرعباس کسب شد/ بهترین ها به هنگ کنگ می روند

مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون دو و میدانی ضمن ابراز رضایت از مسابقات رکوردگیری منتخبین نوجوانان سراسر کشور در استان هرمزگان از انتخاب شایسته‌ها برای حضور در ترکیب تیم ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، اردوی منتخبین نوجوانان دختر و پسر دو و میدانی ایران با هدف آماده سازی برای حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا از روز شنبه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده است. به همین منظور علی رضایی، مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون دو و میدانی در خصوص روند آماده سازی منتخبین در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: « با هدف انتخاب بهترین‌های نوجوانان سراسر کشور و با حضور منتخبین اردو نشین و ورزشکاران اعزامی از استان‌های سراسر کشور، یک دوره مسابقات رکوردگیری را در بندرعباس برگزار کردیم که شاهد اتفاقات خوبی نیز در جریان برگزاری مسابقات بودیم. 4 رکورد ملی در رده سنی نوجوانان و 4 رکورد ورودی برای تیم ملی نیز در آن مسابقات ثبت شد که نشان از سطح خوب آمادگی ورزشکاران شرکت کننده و منتخبین در اردو بود.»

وی افزود: « مرتضی عباس‌پور از استان خوزستان که در اردوی منتخبین هم حضور نداشت با رکورد 14.03 ثانیه رکورد ملی نوجوانان را بهبود بخشید و رکورد ورودی تیم ملی نوجوانان را هم کسب کرد. حسین بیراز از استان تهران دیگر ورزشکاری بود که در ماده پرش ارتفاع با پرش از مانع 2.09 متری هم رکورد ملی نوجوانان را شکست و هم رکورد ورودی را به دست آورد. حدیثه رئوف از استان خراسان رضوی در ماده 1500 متر با رکود 4:41.00 دقیقه توانست به رکورد ورودی دست یافته و رکورد ملی را هم جا به جا کند و مهلا محروقی دیگر ورزشکار استان خراسان رضوی نیز در ماده پرتاب دیسک با رکورد 45.21 متر موفق شد هم رکورد ملی را ارتقا دهد و هم به رکورد ورودی دست یابد.»

رضایی در خصوص حضور منتخبین نوجوانان دختر و پسر در این دوره از اردوی آماده سازی گفت: « در حال حاضر حسین بیزار، سارینا ساعدی، ارسلان قشقایی (تهران)، حدیثه رئوف، سیده فاطمه شادکام، مهلا محروقی، امیرحسین ماماقانی(خراسان رضوی)، مرتضی عباس پور(خوزستان)، زانیار رحمانی، دلنیا بیگم جانی (کردستان)، یزد ساناز امیری پور، فاطمه محیطی (یزد)، صادق صمیمی(چهارمحال و بختیاری)، علی قاسم بابایی (قم)، (بنیامین یوسفی(فارس)، دانیال بی باک (بوشهر)، امیررضا ثمودی، محدثه ابراهیم پور،(آذربایجان شرقی)، امیرمحمد سعیدی، زهرا بختیاری(همدان)، امیرفرزام صفری(کرمانشاه)، علیرضا حاجی هاشمی، امید مهدی سهرابی(اصفهان)، محمد هادی صالح نیا(کرمان) و مبین کمی نژاد (گلستان) ورزشکارانی هستندکه در این مرحله از اردوی تدارکاتی منتخبین نوجوانان دختر و پسر کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران حضور دارند.»

مسئول کمیته رده های پایه فدراسیون دو و میدانی در خصوص برنامه‌های آماده سازی منتخبین تأکید کرد: « روند آماده سازی منتخبین نوجوانان با توجه به مدت زمان باقی مانده تا آغاز مسابقات قهرمانی آسیا حساس‌تر شده و این دوره اردو تا 23 اسفندماه ادامه خواهد داشت. در روزهای 23 تا 26 بهمن ماه از منتخبین، یک مرحله رکوردگیری به عمل خواهد آمد و به‌طور یقین بهترین‌ها شایسته حضور در ترکیب تیم ملی نوجوانان ایران خواهند بود. البته قصد داریم بهترین‌های تیم ملی پس از انتخاب ترکیب را در مسابقات دو و میدانی داخل سالن آسیای میانه که قرار است اوایل اسفندماه در تهران برگزار شود شرکت دهیم تا حال و هوای رقابت با بزرگان در یک تورنمنت بین المللی را هم تجربه کنند و با آمادگی بیشتری عازم مسابقات آسیایی شوند.»

رقابت های دو ومیدانی قهرمانی نوجوانان آسیا از 24 اسفندماه در هنگ کنگ برگزار خواهد شد.

نیادوست: وقتی پدر مربی باشد، لذت پیشرفت بیشتر است/ حمایت‌ها نتیجه خوبی در منافع ملی دارند

نیادوست: وقتی پدر مربی باشد، لذت پیشرفت بیشتر است/ حمایت‌ها نتیجه خوبی در منافع ملی دارند

دونده دوهای نیمه استقامت و استقامت ضمن ابراز خرسندی از مربیگری پدرش معتقد است در صورت حمایت مسئولین نتایج بهتری برای منافع ملی حاصل خواهد شد.

شیری: آماده هستم و باید در قطر مدال بگیرم/ دایی و حدادی الگوهای ورزشی‌ام هستند

شیری: آماده هستم و باید در قطر مدال بگیرم/ دایی و حدادی الگوهای ورزشی‌ام هستند

پرتابگر شایسته تیم ملی دو و میدانی ایران ضمن ابراز آمادگی‌اش برای حضور در مسابقات آسیایی انگیزه زیادی برای کسب مدال در دوحه قطر دارد.

مرادی: کار سختی در مسابقات آسیایی پیش روی دارم/ برای رقابت در دوحه آماده‌ام

مرادی: کار سختی در مسابقات آسیایی پیش روی دارم/ برای رقابت در دوحه آماده‌ام

نایب قهرمان 1500 متر بازی‌‎های آسیایی جاکارتا ضمن ابراز آمادگی خود برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا از سختی رقابت با دوندگان در دوحه قطر سخن گفت.