موسوی: شاهد نتایج خوبی از نوجوانان در آینده ای نزدیک خواهیم بود

موسوی: شاهد نتایج خوبی از نوجوانان در آینده ای نزدیک خواهیم بود

موسوی: شاهد نتایج خوبی از نوجوانان در آینده ای نزدیک خواهیم بود

قهرمان پیشین پرتاب چکش ایران و مربی حاضر در اردوی تدارکاتی منتخبین نوجوانان دختر و پسر، آینده‌ای خوب از عملکرد نوجوانان در مسابقات پیش روی را ارزیابی کرد.

 

 

به گزارش روابط عمومی، در اقدامی از سوی فدراسیون دو و میدانی در برگزاری اردوی آماده سازی منتخبین نوجوانان دختر و پسر کشور که در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران در حال برگزاری است، مربیان ورزشکاران منتخب نیز به اردو دعوت شده‌اند تا از نزدیک روند برنامه‌ها و تمرینات آنها را پیگیری کنند. صادق موسوی، قهرمان و رکورددار پیشین پرتاب چکش ایران نیز از استان آذربایجان غربی به عنوان یکی از مربیان در اردو حضور دارد. او ضمن ابراز قدردانی از مسئولین فدراسیون در گفت و گو با روابط عمومی اظهار داشت: « فدراسیون دو و میدانی روز به روز در برگزاری مسابقات و اردوها منسجم‌تر عمل می‌کند و این بار در اردوی 21 روزه منتخبین نوجوانان نیز شاهد این انسجام از سوی کادر برگزاری، کارشناسان و دیگر دست اندرکاران بودیم. شکر خدا شرایط خوب و مطلوبی در محل اردو برقرار است و ورزشکاران نیز مطابق برنامه در حال انجام تمرینات خود هستند. از برنامه خوب تمرینی گرفته تا تغذیه مناسب، امکانات تفریحی و رفاهی مانند استخر و حضور ماساژور از اقدامات مثبت فدراسیون در این دوره است.»

موسوی با اشاره به حساسیت فدراسیون در خصوص اهمیت به وضعیت تحصیلی ورزشکاران گفت: « ورزشکاران دعوت شده به مرحله اول اردو، همگی دانش آموز هستند و با هماهنگی مدارس و اخذ مرخصی تحصیلی از سوی فدراسیون به اردو آمده‌اند. قابل تقدیر است که فدراسیون در اردو نیز به فکر تحصیل آنها است و با دعوت از اساتید ریاضی، فیزیک و سایر دروس، در ساعات خارج از برنامه تمرینی، ورزشکاران در کلاس‌های تقویتی شرکت می کنند تا دچار اُفت تحصیلی نشوند.»

قهرمان پیشین پرتاب چکش ایران به حضور اعضای سازمان تیم‌های ملی در اردو اشاره کرد و افزود: « تعامل اعضای سازمان تیم‌های ملی که از قهرمانان دو و میدانی ایران هستند خیلی خوب است. آقایان سپهرزاد و ربانی زحمات زیادی در این مدت کشیدند و با حضور در تمرینات ورزشکاران، به روند اجرای خوب تمرینات کمک کردند و ورزشکاران نیز از حضور این عزیزان بهره گرفتند. ارزیابی برنامه‌های روزانه ورزشکاران از مربیان یکی از اقداماتی است که نشان می دهد فدراسیون دارای هدف مشخصی در پشتوانه سازی است. خوشحالم که این اتفاق در حال رخ دادن است و به طور یقین شاهد نتایج خوبی در آینده نزدیک خواهیم بود.»

وی در پایان ضمن تشکر از همه عوامل برگزاری اردو گفت: « اردوهای آماده سازی منتخبین و ملی پوشان نوجوانان برابر برنامه ریزی فدراسیون 21 روزه و در 3 مرحله خواهد بود. با توجه به برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا می بایست طوری عمل کنیم که تا دو ماه آینده تیم خوبی را آماده اعزام کنیم. در حال حاضر نمی توان گفت که ورزشکاران اصلی تیم ملی چه کسانی هستند. فعلا همه خوب هستند و تعدادی هم عالی؛ اما فکر می کنم تا مرحله دوم عده ای از اردو حذف شوند و اسامی و ترکیب اصلی مشخص می شود.»

کیهانی: ملاک اصلی انتخاب برترین ها، حضور در مسابقات قهرمانی کشور درهر 3 رده سنی است

کیهانی: ملاک اصلی انتخاب برترین ها، حضور در مسابقات قهرمانی کشور درهر 3 رده سنی است

رییس فدراسیون دو و میدانی ملاک اصلی انتخاب برترین‌های دو ومیدانی برای حضور در اردوهای تدارکاتی و تیم‌های ملی را شرکت همه ورزشکاران در مسابقات قهرمانی کشور در هر 3 رده سنی قلمداد کرد.

حدادی: به مرحله نهایی دایموند لیگ می رسم/ چند روز آینده به تهران می آیم

حدادی: به مرحله نهایی دایموند لیگ می رسم/ چند روز آینده به تهران می آیم

قهرمان پرتاب دیسک آسیا به حضور در مرحله نهایی مسابقات دایموند لیگ خوش بین است.

مهردلان: می‌توانستم در جایزه بزرگ چین بهتر عمل کنم/ خبر بدی تمرکزم را به هم ریخت

مهردلان: می‌توانستم در جایزه بزرگ چین بهتر عمل کنم/ خبر بدی تمرکزم را به هم ریخت

پرتابگر وزنه دو و میدانی ایران می‌گوید در مسابقات جایزه بزرگ آسیا می‌توانستم بهتر عمل کنم ولی خبر بدی شنیدم و تمرکز لازم برای ادامه مسابقه نداشتم.