يکشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٦

اخبار > معرفی 10 ورزشکار برتر و اعلام نتایج روز پایانی


  چاپ        ارسال به دوست

در پایان مرحله نهایی رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی/

معرفی 10 ورزشکار برتر و اعلام نتایج روز پایانی

 

 

 

 

 

 

 

رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی با معرفی 10 ورزشکار برتر به پایان رسید.

 

  

به گزارش روابط عمومی، مرحله نهایی رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی آقایان که با شرکت 130 ورزشکار دعوت شده از استان های سراسر کشور که با حمایت مالی شرکت آسان پرداخت و گلرنگ (برند اویلا) از عصر دیروز (چهارشنبه) 5 مهرماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شده بود، با معرفی نفرات برتر در روز پایانی خاتمه یافت.


مطابق آئین نامه برگزاری رقابت های لیگ طلایی، کمیته برگزاری مسابقات پس از بررسی نتایج کسب شده توسط ورزشکاران ، اسامی 10 دو و میدانی کار برتر از بخش بانوان و آقایان را برای دریافت جوایز ویژه معرفی کرد. برابر بند (ح) بخشنامه مسابقات لیگ طلایی به 10 نفر برتر به ترتیب 15، 12، 10، 8، 7، 6، 5، 4، 3، 2 سکه تمام بهار آزادی از سوی فدراسیون دو و میدانی اهدا خواهد شد. همچنین به نفرات اول تا سوم هر ماده نیز به ترتیب یک و نیم، یک و نیم سکه بهار آزادی اهدا می شود.

 

اسامی 10 ورزشکار برتر که بیشترین  امتیاز را کسب کرده اند به شرح زیر است:

 

1-احسان حدادی – پرتاب دیسک – 2257 امتیاز

2-حسن تفتیان – 100 متر – 2231 امتیاز

3-کیوان قنبرزاده – پرش ارتفاع – 2174 امتیاز

4-امیر مرادی – 800 متر – 2148 امتیاز

5-علی خدیور – 400 متر – 2142 امتیاز

6-عبدالله جمشیدی – پرتاب وزنه – 2082 امتیاز

7-پژمان یارولی – 800 متر – 2080 امتیاز

8-محمد چشمه زار – 200 متر – 2071 امتیاز

9-میلاد سیار – 110 متر بامانع – 2059 امتیاز

10-مسلم نیادوست – 800 متر – 2054 امتیاز

 

نتایج روز پایانی به شرح زیر است:

 

پرتاب چکش؛

1- رضا مقدم - گلستان - 67.00 متر

2-علی مرادی - سیستان و بلوچستان - 59.75 متر

3- اکبر هلالی - آذربایجان غربی - 59.55 متر

 

پرش سه گام؛

1- میلاد دریساوی - خوزستان - 16.12 متر

2- وحید صدیق - مازندران - 15.68 متر

3- هادی مداحی - گلستان - 14.97 متر

  

800 متر؛

1- امیر مرادی - چهارمحال و بختیاری - 1:48.04 دقیقه

2- مصطفی ابراهیمی - خراسان رضوی - 1:49.01 دقیقه

3- پژمان یارولی - کرمانشاه - 1:49.47 دقیقه

 

 

200 متر؛

1- علی خدیور - کیش - 21.21 ثانیه

2- محمد چشمه زار - کرمانشاه - 21.24 ثانیه

3- سجاد زارع - لرستان - 22.02 ثانیه

 

  3000 متر بامانع؛

 1- حسین کیهانی - کرمانشاه - 9:24.24 دقیقه

2- همایون همتی - کرمانشاه - 9:25.86 دقیقه

3- خلیل ناصری - ایلام - 9:26.27 دقیقه

 

پرتاب نیزه؛

1- یونس یوسف وند - البرز - 69.38 متر

2- ایوب آرخی - گلستان - 69.04 متر

3- صادق خادمی - کهگیلویه و بویراحمد - 67.44 متر

 

 400 متر بامانع؛

1- جواد شوریابی - خراسان رضوی - 52.02 ثانیه

2- مهدی پیرجهان - آذربایجان شرقی - 52.23 ثانیه

3- میلاد رمضانی - آذربایجان شرقی - 53.18 ثانیه

 

 

پرش بانیزه؛

1- محمد بنی آدم - تهران - 4.60 متر

2- علی محبی - فارس - 4.20 متر

3- سجاد احمدی - تهران - 4.20 متر

 

لازم به یادآوری است، نتایج کلی مرحله پایانی و لیست امتیازات ورزشکاران برتر در منو نتایج سایت جهت مشاهده موجود می باشد. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 " آسان پرداخت، حامی دو و میدانی "


٢٠:٠٣ - پنج شنبه ٦ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٧١١٧    /    تعداد نمایش : ٤٩٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





آخرین اخبار
 ٠٩:٥٣ - شنبه ٢٩ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٩:٢٤ - چهارشنبه ٢٦ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٢٠:٠٢ - سه شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:١١ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٤:٥٦ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١١:٤٧ - دوشنبه ٢٤ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:٢١ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٥:٣٢ - يکشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٤:٢٢ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٠:٤٢ - شنبه ٢٢ مهر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
فدراسیون جهانی دوومیدانی
کنفدراسیون دوومیدانی آسیا
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک

تمام حقوق برای فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.