سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦

اخبار > قنبرزاده: برگزاری لیگ طلایی، خدمت ماندگار فدراسیون دو و میدانی/ جوایز مسابقات بمب انگیزه بود


  چاپ        ارسال به دوست

قنبرزاده: برگزاری لیگ طلایی، خدمت ماندگار فدراسیون دو و میدانی/ جوایز مسابقات بمب انگیزه بود

 

 

 

 

 

 

 

 

 قهرمان پرش ارتفاع ایران از برگزاری و تعیین جوایز رقابت های لیگ طلایی ابراز خشنودی کرد.

 

 

کیوان قنبرزاده، پرنده رکورد دار پرش ارتفاع ایران در خصوص ارزیابی برگزاری رقابت های لیگ طلایی دو و میدانی ایران در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون اظهار داشت: « بی تردید یکی از پسندیده ترین اقدامات فدراسیون در راستای حمایت از وضعیت معیشتی قهرمانان ملی، برگزاری مسابقات لیگ طلایی و در نظر گرفتن جوایز قابل توجه برای برترین های این رقابت ها بود که خدمتی ماندگار به نام مسئولین فدراسیون را رقم زد. به یاد دارم 10 تا 12 سال پیش در دوره های پیشین مدیریتی فدراسیون هم مسابقاتی با عنوان جایزه بزرگ برگزار می شد، اما جوایزی از قبلی ظروف آشپزخانه که برای قهرمانان در نظر گرفته شده بود، ارزش زحمات قهرمانان را کمرنگ جلوه می داد. حال اینکه فدراسیون کنونی با احصاء معایب مسابقات پیشین این چنین رقابت هایی با جوایز خوب در نظر می گیرد، جای قدردانی دارد. »

 

قهرمان پرش ارتفاع ایران در ادامه گفت: « کار خوب قابل قدردانی است و کار بد هم جای انتقاد دارد. به شخصه معتقدم که تعیین پاداش های افتخار آفرینان رقابت های آسیایی در هر 2 رده نوجوانان و بزرگسالان، کاری ماندگار و ارزشمند بود که به نوعی احترام گذاشتن به ارزش مدال و مقام ملی پوشان بود. انگیزه تمام قهرمانان ملی برای حضور در مسابقات داخلی به دلیل در نظر گرفتن جوایز خوب که بمب انگیزه محسوب می شد در مسابقات لیگ طلایی بالا بود که حضور بهترین های دو و میدانی ایران مانند احسان حدادی، تفتیان و دیگر قهرمانان گواه این ادعاست. امیدوارم که فدراسیون در تداوم این اقدامات ماندگار گام های موثری بردارد.»

 

قنبرزاده در پایان به وضعیت قابل توجه برگزاری لیگ باشگاه ها اشاره کرد و گفت: « برگزاری رقابت های لیگ باشگاه ها نیاز به یک بازنگری کلی و فنی دارد. این بازنگری از آیین نامه گرفته تا مباحث فنی و نظام باشگاه داری، حضور پر رنگ و همت مسئولین ورزش را هم می طلبد. ملزم کردن باشگاه های برتر کشور از سوی وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک برای حضور در رقابت های لیگ باشگاهی ورزش های پایه چون دو و میدانی و شنا می تواند به از هم گسستگی نظام حاکم باشگاه داری در ورزش ما کمک شایانی کند. امیدوارم همانگونه که وزیر محترم ورزش و جوانان از خانواده دو و میدانی ایران توقع مدال در بازی های آسیایی جاکارتا و المپیک توکیو دارد، نگاه ویژه ای هم به ساختار نظام باشگاه داری در دو و میدانی که مهمترین فضا برای حمایت از معیشت ورزشکاران به شمار می آید داشته باشد و با اصلاحات لازم، خدمتی بزرگ به دو و میدانی کاران کند. بی شک اینگونه خدمات نیز بازخورد های مثبتی در کسب افتخارات ملی به همراه خواهد داشت.»

 

" آسان پرداخت، حامی دو و میدانی ایران" 


١٦:٢٢ - سه شنبه ١١ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٧١١٩    /    تعداد نمایش : ٧٢٣


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین اخبار
 ١٣:٠١ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٥:٣٧ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٥:٢٥ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٣:٣٢ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:٥٩ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١١:٢٣ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٩:٤٦ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٩:٣٢ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٣:٠٥ - پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٤:٣٥ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
فدراسیون جهانی دوومیدانی
کنفدراسیون دوومیدانی آسیا
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک

تمام حقوق برای فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.