سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦

اخبار > زمان عمل برای کمک به ورزش فرا رسیده/ هر گونه هزینه در ورزش سرمایه گذاری است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون رییس جمهور در دیدار با مدیران ورزش تاکید کرد

زمان عمل برای کمک به ورزش فرا رسیده/ هر گونه هزینه در ورزش سرمایه گذاری است

معاون رییس جمهوری با دکتر گودرزی ، معاونان وزارتخانه و روسای فدراسیونهای ورزشیمعاون رییس جمهوری گفت: صادقانه و صریح اعلام می کنم که با همه محدودیتهای مالی ، برای امر ورزش از هیچ اقدامی فرو گذار نخواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان ، دکتر نوبخت با حضور در محل ساختمان شماره یک وزارتخانه  ضمن  دیدار با وزیر ورزش وجوانان ، معاونان و روسای فدراسیونهای ورزشی  از مدال آوران تکواندو تجلیل کرد.

وی در این مراسم  اظهار داشت : با توجه به در پیش بودن رویداد بزرگی چون المپیک 2016 زمان حرف زدن گذشته است و متناسب با گزارشات ، باید عمل کنیم . وجود دکتر گودرزی  در کابینه ی دولت که همواره  همگان را به پرداختن به ورزش ترغیب می کند نشان از این است که ورزش برای دولت بسیار مهم است  که  از وجود چنین وزیری بهره می گیرد .

او گفت : بنده از سوی دولت در این جمع حاضر شدم که نشان دهیم اگر دولت قرار است برای ورزش و فدراسیون ها  اقدامی انجام  دهد ، کسی را فرستاده  که کلید دارخزانه است.

معاون رییس جمهوری با مهم خواندن رویدادهای پیش روی ورزش کشور از جمله المپیک ریو  ادامه داد  : من آمده ام عمل کنم . صادقانه و صریح  اعلام می کنم که با همه محدودیتهای مالی ،  برای امر ورزش از هیچ اقدامی فرو گذار نخواهیم بود چرا که  معتقد هستیم  در ورزش  هر آنچه  که هزینه می شود، سرمایه گذاری از سوی دولت  برای ارتقائ سطح سلامتی و کسب افتخارات ملی در میادین بین المللی است.

دکتر نوبخت در ادامه مشکلات مالی  دولت را مورد توجه قرار داد و افزود : اگر با کمبودهایی در ورزش مواجه می شوید این به این معنی نیست که این مقوله برای دولت از اولویت برخوردار نیست، بلکه واقعیت این است که در این شرایط  متناسب با نیازها به این موضوع نگریسته می شود .

او توضیح داد :  در آمد 118 میلیارد دلاری حاصل از فروش نفت به 24 میلیارد دلار تقلیل یافته است وباید کشور را با آن اداره کنیم.  این درحالی است که طرح های نیمه تمام  بسیاری هم برروی دستمان باقی مانده است .

 سخنگوی دولت  افزود : شما به ما اعتماد کردید و وظیفه ماست که بدون  فرافکنی  وتکرار مشکلات درحضور شما ، راه را برای برنامه های توسعه ای ورزش  در بخشهای مختلف باز کنیم .

 او  همچنین  گفت: رشد نزدیک به 3 درصدی اقتصاد کشور شاید رقم خیلی خوبی نباشد اما در قبال رشد منفی سال های گذشته این عدد قابل توجه است .

 معاون رییس جمهوری ادامه داد : شرایط کنونی ما ، به بیماری شبیه است  که پس از انجام آزمایش های مختلف به او می گویند،  علائم بیماری داری  اما نسبت به گذشته  رو به  بهبودی هستی. این شرایط کنونی ماست .

 او همچنین درخصوص برنامه ششم توسعه نیز چنین گفت: در این برنامه برای ورزش پیش بینی هایی شده است اما  باید بر روی  آن بیشتر  کار کنیم .

دکتر نوبخت  در ادامه ی سخنانش به موضوع انرژی هسته ای پرداخت و افزود : شخصی به من  گفت که چرا اینقدر از انرژی هسته ای حمایت و در خصوص آن صحبت می کنید . من چنین پاسخ دادم ، اگر از حق  مسلم مردم ایران،  سخن نگوییم ظلم کرده ایم .

 او در ادامه با بیان اینکه در تاریخ معاصر ایران،  برای اولین بار است که در یک  نشست  دو جانبه اینچنینی می نشینیم  تاکید کرد: ما وظیفه داریم برای ملت تلاش کرده وبرای استیفای حقوق آن ها مبارزه کنیم .دراین راستا هم اکنون با 6 کشور جهان رودرو هستیم و حرف های بسیاری در این خصوص داریم .

 

معاون رییس جمهور همچنین گفت : به شما درود می فرستم و تمام تلاش خود را خواهم کرد  که به فدراسیون ها کمک  شود تا  در شرایط بهتری برای ورزش کشور برنامه ریزی کنند .


١٠:٤٢ - چهارشنبه ٢٠ خرداد ١٣٩٤    /    شماره : ٤٢٣٤    /    تعداد نمایش : ٧٩١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

آخرین اخبار
 ١٣:٠١ - سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٥:٣٧ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٥:٢٥ - سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٣:٣٢ - يکشنبه ١٢ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:٥٩ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١١:٢٣ - يکشنبه ٥ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٩:٤٦ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٩:٣٢ - شنبه ٤ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٣:٠٥ - پنج شنبه ٢ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٤:٣٥ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
فدراسیون جهانی دوومیدانی
کنفدراسیون دوومیدانی آسیا
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک

تمام حقوق برای فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.