پنج شنبه ٠٢ آذر ١٣٩٦

اخبار > رقابتهای برترین های نونهالان و نوجوانان دختر کشور


  چاپ        ارسال به دوست

پایان روز نخست/

رقابتهای برترین های نونهالان و نوجوانان دختر کشور

 

 

 

 


 

روز نخست رقابتهای رکورد گیری از برترین های نونهالان و نوجوانان دختر کشور با معرفی نفرات برتر در مجموعه آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

 

به گزارش روابط عمومی، در روز نخست این رقابت ها دختران نونهال و نوجوان از سراسر کشور در رشته های 100 متر با مانع، 100 متر، 3000 متر، 1500 متر، 2000 متر با مانع، 400 متر، 400 متر با مانع، 200 متر و 800 متر به مصاف یکدیگر رفتند.

لازم به یادآوری است این دوره از مسابقات با هدف شناسایی و جذب نخبگان نوجوان کشور جهت حضور در رقابت های قهرمانی نوجوانان آسیا که سال 2017 در تایلند برگزار می شود، خواهد بود.

ورزشکاران صبح جمعه ( روز پایانی )، رقابت ها در مواد پرش طول،  پرتاب وزنه، پر تاب چکش، پرش سه گام، پرتاب نیزه، پرش ارتفاع و پرتاب دیسک با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

نتایج روز نخست مسابقات:

رده سنی نوجوانان:

100 متر:

1-      غزاله مصطفی- البرز –  13:1 ثانیه

2-      نسرین بهرامی- زنجان- 13:1 ثانیه

3-      فرنوش آقایی- یزد- 13:1 ثانیه

200 متر:

1-      مریم محبی- تهران- 25:4 ثانبه

2-      فرنوش آقایی- یزد- 27:5 ثانیه

3-      ساحل تیر- البرز- 28:00 ثانیه

400 متر:

1-      نسرین بهرامی- زنجان- 1:01:1 دقیقه

2-      فاطمه داوری یار- کرمان- 1:03:2 دقیقه

3-      زیبا وقاری- ایلام-  1:04:2 دقیقه

800 متر:

1-      فاطمه محمدی- البرز- 2:27:9 دقیقه

2-      زهرا میرزایی-اصفهان- 2:30:7 دقیقه

3-      الهه سینکائی- تهران- 2:44:7 دقیقه

1500 متر:

1-      تکتم دستاربندان- خراسان رضوی- 5:28:1 دقیقه

2-      فاطمه امیرزادگان- فارس- 5:28:2 دقیقه

3-      ثمین آهنی جان- آذربایجان شرقی – 5:30:2 دقیقه

100 مانع:

1-      هدیه عباسی- فارس- 17:2 دقیقه

2-      مینا رضایی- فارس- 17:3دقیقه

3-      زینب عباس زاده – اصفهان- 17:9دقیقه

400 مانع:

1-      عافطفه کرانی – فارس- 1:12:3 دقیقه

2-      زهرا نجفی – زنجان- 1:12:8 دقیقه

3-      آریا نیک خواه – کردستان- 1:31:2 دقیقه

3000 متر:

1-      سمیرا خداترس طرقی- خ رضوی- 11:27:7 دقیقه

2-      بهاره جهان تیغ- خ رضوی- 12:32:2دقیقه

3-      صدیقه صالحی- چهارمحال – 14:05:00 دقیقه

 

رده سنی نونهالان:

100 متر:

1-      ساناز امیری پور- یزد- 13:1 ثانیه

2-      حدیثه ذلقی- تهران- 13:4 ثانیه

3-      اسراء امامی- آ شرقی – 13:8 ثانیه

400 متر:

1-      لیلا جوانمرد- خ رضوی- 1:03:3 ثانیه

2-      نرگس رستگار- خ رضوی – 1:05:3 ثانیه

3-      سوگل حدادی- تهران- 1:06:8 ثانیه

800 متر:

1-      پانته آقلی پور- همدان- 2:32:9 دقیقه

2-      همتا علمباز نمار- مازندران – 3:09:6 دقیقه

 

1500 متر:

1-      مریم گرگین – کرمان- 5:19:0 دقیقه

2-      حدیثه رئوف خوش فطرت-خ رضوی- 5:20:9 دقیقه

3-      یاسمن اصغری- خ رضوی- 5:30:00 دقیقه

 

3000 متر:

1-      فاطمه چناری- همدان- 12:07:7دقیقه

2-      هستی ثمری- کردستان- 13:25:8 دقیقه

3-      سیده دنیا سرپاشی- البرز- 14:17:1 دقیقه

2000 متر با مانع:

1-      مریم خوش نیت- همدان- 8:34:00 دقیقه

2-      سارا رحیمی- زنجان- 11:07:3 دقیقه


"آسان پرداخت، حامی دو و میدانی کشور"

 

 

 

 


١٧:٣٨ - پنج شنبه ٦ آبان ١٣٩٥    /    شماره : ٦٥٣٢    /    تعداد نمایش : ١٥٥٠


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 





آخرین اخبار
 ١٤:٣٥ - چهارشنبه ١ آذر ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٩:٤٩ - سه شنبه ٣٠ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:٣٢ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٢:٠٣ - دوشنبه ٢٩ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٢:٠٨ - پنج شنبه ٢٥ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٥:٣١ - چهارشنبه ٢٤ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:٣٣ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٦:٢٧ - سه شنبه ٢٣ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ١٢:٤٢ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
 ٠٠:٥٤ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
فدراسیون جهانی دوومیدانی
کنفدراسیون دوومیدانی آسیا
وزارت ورزش و جوانان
کمیته ملی المپیک

تمام حقوق برای فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران محفوظ است. استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.